reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2019

Hejka jestem tu nowa, termin 2.09.2019 :) Pierwsza ciąża jestem lekko spanikowana ale chcieliśmy. Zaskoczyło nas tylko to że za pierwszym strzałem się udało :D Po czytaniu że ludzie starają się po rok-dwa lata nie spodziewałam się, że tak szybko zostanę mamą :)
My o syna staraliśmy się 1.5 roku, potem o córkę 3 miesiące a teraz spontaniczna decyzja że damy sobie tylko jeden cykl i jeśli pisane nam trzecie to się uda a jak nie to pas. No i taki psikus [emoji23]
 
reklama
Stresuje mnie to wszystko póki co ;) nie wiem za co się zabrać i jeszcze to do mnie nie dociera! Byłam na usg ale za wcześnie :/ 16 stycznia mam wizyte u gina mam nadzieję, że da skierowanie na kolejne usg na którym już usłyszę serduszko i w końcu do mnie dotrze, że będe matka polka :p
 
@jurkovska no wtedy już powinnaś widzieć serducho;) ja widziałam w 5t+5d ...aż się zdziwiłam że już bijeo_O

A właśnie dziewczyny...wczoraj ginekolog mi powiedział że "słuchanie" serduszka na początku ciąży 6,7,8 tydzień jest niebezpieczne bo są to jakieś fale które mogą zaburzyć prace serduszka...co wy na to? Oglądać można jak najbardziej ale że słuchaniem gorzej....
 
@jurkovska no wtedy już powinnaś widzieć serducho;) ja widziałam w 5t+5d ...aż się zdziwiłam że już bijeo_O

A właśnie dziewczyny...wczoraj ginekolog mi powiedział że "słuchanie" serduszka na początku ciąży 6,7,8 tydzień jest niebezpieczne bo są to jakieś fale które mogą zaburzyć prace serduszka...co wy na to? Oglądać można jak najbardziej ale że słuchaniem gorzej....
W pierwszej ciąży słyszałam. W drugiej już nie bo właśnie podobno nie wolno
 
Witam Was dziewczyny. Również będę wrześniową mamą (mam taką nadzieję). Termin wypada mi na 09.09. Niestety jest to ciąża wysokiego ryzyka (mam za sobą już 3 straty, w tym jedna ciąża pozamaciczna). Od tygodnia biorę duphaston i jestem na zastrzykach z heparyny, ale jestem dobrej myśli. Tydzień temu byłam na wizycie i był widoczny pęcherzyk w macicy i teraz z niecierpliwością czekam na wizytę 21.01 żeby usłyszeć serduszko. Na szczęście mam już 7-letnią córeczkę:) A co do wieku to w tym momencie ja jestem najstarsza:)

Paula witaj słońce na wrześniowych. Mamy podobny termin u mnie wychodzi 9-10 wrzesień. W którym tc robiłaś usg z pęcherzykiem?
Ja również po 3 stratach. To moja 5 ciąża, mam 6latka w domu ;)
 
Skoro to ryzykowne, to jak dla mnie wystarczy sam obraz bijącego serduszka :) Nie mogę się doczekać tego momentu :)
* jakby mogła któraś z Was mi napisać na priv jak zrobić takie coś co się wyświetla pod postami z tygodniem i dniem ciąży jak mają niektóre z Was będę wdzięczna :*
 
Paula witaj słońce na wrześniowych. Mamy podobny termin u mnie wychodzi 9-10 wrzesień. W którym tc robiłaś usg z pęcherzykiem?
Ja również po 3 stratach. To moja 5 ciąża, mam 6latka w domu ;)
W opisie lekarza był 4 tydzień 3 dzień, a na usg wyszło 4 tydzień 2 dzień
 
reklama
Do góry