reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2019

Bardzo wcześnie ;) ja jutro mam 5tc5dc i USG może też już będzie coś widać ;)
Tak byłam umówiona z moim lekarzem, że jak tylko test wyjdzie pozytywny to mam od razu przyjść po heparynę, dlatego tak wcześnie. Sam gin się dziwił że wszystko tak ładnie było widać. U mnie też istotne było czy zagnieździ się w macicy. Trzymam kciuki żeby już coś było widać:)
 
reklama
Cześć nowe mamusie :)
@Kara88 gratuluje serduszka <3

Ja widzę że my wszystkie w podobnym wieku, ja mam 29, a dokładnie będę mieć za parę dni bo mam urodziny :) więc urodzę nadal tyle mając :D
Moja córcia jest z października, a bobo na wrzesień więc jesienne dzieciaki mi się trafiły :D

Nas zasypało śniegiem, istny kataklizm.
 
@Mama1990 A dziekujemy:pino te krwiaczki ehh

Narazie tak wychodzi:)dziewczyny się dopisz do listy to będzie wsio wiadomo hehe

A w Poznaniu deszcz pada:(szaro, buro i wogole masakra.....
 
@jurkovska no wtedy już powinnaś widzieć serducho;) ja widziałam w 5t+5d ...aż się zdziwiłam że już bijeo_O

A właśnie dziewczyny...wczoraj ginekolog mi powiedział że "słuchanie" serduszka na początku ciąży 6,7,8 tydzień jest niebezpieczne bo są to jakieś fale które mogą zaburzyć prace serduszka...co wy na to? Oglądać można jak najbardziej ale że słuchaniem gorzej....
Tak, to prawda :)
 
Powodzenia i czekamy na wieści :) nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ja się strasznie szybko męczę ... No normalnie zejdę po schodach i już zadyszka i serducho wali
Wyjdę id lekarza i się odezwę :) a patrz ja się gdzieś nie męczę jest lekko osłabiona ale nawet w ciągu dnia nie śpię jak w poprzedniej ciazy ale fakt każda jest inna od poprzedniej :) trzymajcie za mnie kciuki :)
 
A jak z waszymi objawami? Ja na początku miałam bóle podbrzusza, drażliwe piersi i lekkie zachwiania równowagi. A od tygodnia zero, jakbym nie była w ciąży :p Tylko te piersi! Prawdziwa masakra urosły już ze 2 numery (a i tak mam spory biust z natury), twarde, bolące... ciężko mi się ułożyć przez nie do snu :p Są na to jakieś sposoby, czy już muszę się do tego przyzwyczaić? :)
 
Ja mam bolace piersi i też przybieram różne pozycje by usnac bóle podbrzusza są ale na szczęście lekkie ale zaś jak cokolwiek zjem mam mdłości :)
 
reklama
A jak z waszymi objawami? Ja na początku miałam bóle podbrzusza, drażliwe piersi i lekkie zachwiania równowagi. A od tygodnia zero, jakbym nie była w ciąży [emoji14] Tylko te piersi! Prawdziwa masakra urosły już ze 2 numery (a i tak mam spory biust z natury), twarde, bolące... ciężko mi się ułożyć przez nie do snu [emoji14] Są na to jakieś sposoby, czy już muszę się do tego przyzwyczaić? :)
Oj kochana jeśli będziesz karmić piersią to podejrzewam że dopiero wtedy się przekonasz co to twarde piersi... Bez laktatora się nie obejdzie [emoji3] ja miałam tyle pokarmu, że syn nie zdarzył wypijać choć był małym glodomorkiem. Zdarzało się, że były jak głazy i każdy dotyk to ogromny ból. Wtedy w ruch szedł laktator i była ulga [emoji23][emoji23]
 
Do góry