reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Moja mala wczoraj zasnela o 21 a obudzila sie o 4.30 jejku dla mnie to trochę dziwne później jadła i zasnela w mig i spala to 8 teraz po 2h zabawy zasypia [emoji16]
Mam pytanie jak rozwijają się wasze dzieci ? Czy łapią zabawki? Wyciągają rączki , bo moja dotyka ale jak jest coś obok niej , i dalej ma większość zaciśnięte piastki A jak to u Was wygląda?
 
Moja mala wczoraj zasnela o 21 a obudzila sie o 4.30 jejku dla mnie to trochę dziwne później jadła i zasnela w mig i spala to 8 teraz po 2h zabawy zasypia [emoji16]
Mam pytanie jak rozwijają się wasze dzieci ? Czy łapią zabawki? Wyciągają rączki , bo moja dotyka ale jak jest coś obok niej , i dalej ma większość zaciśnięte piastki A jak to u Was wygląda?
A ile ma twoja corcia
 
Mój ma dwa miesiące + tydzień i po woli zaczyna coś łapać. Rączki biegają jak szalone i sam siebie potrafi budzić jak zacznie nimi machać i uderzać się w twarz
 
Moja mala wczoraj zasnela o 21 a obudzila sie o 4.30 jejku dla mnie to trochę dziwne później jadła i zasnela w mig i spala to 8 teraz po 2h zabawy zasypia [emoji16]
Mam pytanie jak rozwijają się wasze dzieci ? Czy łapią zabawki? Wyciągają rączki , bo moja dotyka ale jak jest coś obok niej , i dalej ma większość zaciśnięte piastki A jak to u Was wygląda?
Mój ma często rączki otwarte. Ale zabawek nie łapie. Dopiero wczoraj zauważył że je ma. Patrzy na nie robiąc zeza i wielkie oczy... I zaczęła go interesować karuzela. Chyba wzrok sięga coraz dalej. I usmiecha się już świadomie jak się gada do niego. Ale on dopiero 6 tydz skończył.
A powiedzcie do kiedy może pojawić się ciemieniucha? Nie wiem czy czekać na nią czy nas ominie. Pierwszy syn miał bardzo długo i mocno.
 
reklama
A jak wogole wyglądają dni Wasze z maluchami? Dużo śpią? Czy jak leżą na macie to cały czas jesteście przy nich czy dłużej są sami? Czy zainteresują się czymś już?
U mnie jeszcze średnio. Orzeszek mało śpi w ciągu dnia a jeśli już to wszystko szybko go wybudza i potrzebuje dużo towarzystwa więc ogarnąć cos przy nim lub z nim to graniczy z cudem i sxczerze się zastanawiam jak ogarniemy cokolwiek na święta.
Od trzech dni śpi w ciągu dnia ciut więcej ale jak.wypadnue smoczek albo coś zaskrzypi od razu się budzi. Myślę że skończył się skok rozwojowy stąd trochę więcej snu
 
Do góry