reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Wątek umiera , bo pewnie dużo zajęć w domu. Ja też się rzadko już udzielam. Agatę pamiętam.

Dziewczyny jakie macie sposoby na ciemieniuche ?:)
My też po szczepieniach . Pneumokoki przełożyli nam na za 3 tygodnie ,żeby jej nie męczyć. :) Mała dobrze je zniosła.
Na ciemieniuche smarowanie oliwka/olejkiem przed kapiela, na to czapeczka i po zmyciu podczas kapieli trzeba delikatnie wyszczotkowac. Dziewczyny tez chwalily preparat mustelli.
 
reklama
Dziewczyny czytam o kolkach i bardzo wam współczuję . Moja mała w poniedziałek kończy 2 miesiące i nic jej nie dolega. Czasem pomarudzi jak to dziecko , ale po za tym nic. Myślimy z mężem już o drugiej kruszynce po około roku od porodu. Tak już z ginekologiem jestem dogadana :) dała nam przyzwolenie , ale oczywiście przy wcześniejszej kontroli .

Po za tym próbuje schudnąć. Ciężko idzie , bo straciłam kondycję i staram się ćwiczyć ;) 5 kg zostało.
Miesiączka wróciła 8 tygodni po porodzie ❤️ dziwna jestem , ale cieszę się tym :)
Marta, po cc z cwiczeniami trzeba odczekac ok. 12 tygodni.
 
Tak masuje, ogrzewam suszarką, dajemy delicol i espumisan, rureczki windi tez poszly w ruch. Po wczorajszej akcji lekarka dała nam debridat. Ona cale dnie jest rozdrażniona, nie chce spac, pręży się i płacze.

W wozku tez nie zaśnie. Jedynie na rękach na 20 góra 30 minut. I myślę, ze ten brak snu też robi swoje.



Tez właśnie przerabiamy. Czekam jak na zbawienie kiedy sie to skończy.



Jaka ładna waga :) My kończymy dwa miesiace zaraz i wazymy 4700 :) ale u nas przez kolki problem z jedzeniem.
Kurczę strasznie ciężka sytuacja , widzę że żadna z moich metod nie działa na twoją córcię . Każde dziecko jest inne . Chciałabym Ci jakoś pomóc ale nic mi nie przychodzi więcej do głowy .
 
@KatarzynaCarmen nie da rady zamknąć tej grupy, jedynie nową utworzyć, wtedy listę nicków do moderatorki bb trzeba przesłać i tylko ona będzie mogła dodawać....
To ja inaczej zrozumialam odpowiedz administratorki, ze mozna zamknac jesli wybierzemy dwie administratorki i podamy nicki wszystkich uprawnionych
 
reklama
To ja inaczej zrozumialam odpowiedz administratorki, ze mozna zamknac jesli wybierzemy dwie administratorki i podamy nicki wszystkich uprawnionych
Tak tak wtedy tak z tymże wątek jest całkiem nowy ale 2 administratorki trzeba wybrać i one zgłaszają moderatorce kogo ma dodawać lub usunąć z grupy...
 
Do góry