reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
No ale myślisz że mleko mm to jest nie zdrowe i że ja podaje dziecku trutke?Przecież teraz mleka są dobrze robione nie martw się [emoji4]zrobisz jak uważasz
Jest cięższe A jak mój ciągle teraz na cycku to może gorzej trawic. Przecież że to nie trutka ani nic takiego. Ale chyba zgodzimy się że najlepsze jest mleko matki. Na innym wątku dziewczyny doradzimy mi że jak mały skończy 3 miesiące to jedzenie jego będzie już szybkie i do oporu. Poczekam jeszcze ten miesiąc. Boję się że mam laktację zaburze.
 
Hej u nas też piękna słońce [emoji4]ja Cię nie kojarzę tutaj jakoś chyba jesteś od niedawna na naszym forum ?
No nie specjalnie tu bywalam z braku czasu. Sporadycznie zaglądałam, a czasem jak zaglądałam i akurat rozmawialyscie o jakichś problemach, czy dolegliwościach korzystałam z rad, bo mimo iż to moja druga córka, to czasem mam wrażenie że nic nie wiem.
Shaggy ja też na cycu i łatwo nie jest. U mnie podobnie w nocy - pierwszy dłuższy sen, a później co godz dwie. Był taki czas,miałam wrażenie, ze póki cycek w buzi to spała, a jak wypadal to był płacz. Bolało mnie wszystko. Teraz jest ciut lepiej, ale mimo to i tak zasypiam z nią przy karmieniu, bo ona potrafi godzinę i więcej ciumkac.
Na wieczór to samo. Dwie, czasem trzy godziny przy cycu.
Starsza karmiłam 10 miesięcy, a od 8 odstawiłam. Nie jestem znawcą tematu, ale podobno to nocne karmienie ważne, więc warto je jak najdłużej utrzymać.
Teraz mi zdecydowanie gorzej wychodzi to nasze karmienie, może za mało piję 1,5-2 l. Przy starszej piłam dziennie 3-4 butelki wody1,5l wypijac. Może w tym problem.
Na wiosnę chce wrócić do pracy i nie będę miała problemu żeby podać mm, ale uwielbiam jak sie cieszy do cyca, więc póki co cyc.
 
Aż obu je później czy też jedna? A przy zmianie pampersa też się nie rozbudza?
Ja zawsze karmie tylko jednej piersi. W dzien i w nocy. Nigdy z dwoch. Pampersa przebieram w nocy tylko jak ma bardzo obsikany albo kupe. Jakos raz w nocy. Nigdy sie do niego nie odzywam w nocy i odkladam do lozeczka. Jak jest rozbudzony to gada sobie az zasnie. Ja zasypiam zawsze przed nim :) tzn. Slysze, ze sobie guga albo sie smieje
 
No nie specjalnie tu bywalam z braku czasu. Sporadycznie zaglądałam, a czasem jak zaglądałam i akurat rozmawialyscie o jakichś problemach, czy dolegliwościach korzystałam z rad, bo mimo iż to moja druga córka, to czasem mam wrażenie że nic nie wiem.
Shaggy ja też na cycu i łatwo nie jest. U mnie podobnie w nocy - pierwszy dłuższy sen, a później co godz dwie. Był taki czas,miałam wrażenie, ze póki cycek w buzi to spała, a jak wypadal to był płacz. Bolało mnie wszystko. Teraz jest ciut lepiej, ale mimo to i tak zasypiam z nią przy karmieniu, bo ona potrafi godzinę i więcej ciumkac.
Na wieczór to samo. Dwie, czasem trzy godziny przy cycu.
Starsza karmiłam 10 miesięcy, a od 8 odstawiłam. Nie jestem znawcą tematu, ale podobno to nocne karmienie ważne, więc warto je jak najdłużej utrzymać.
Teraz mi zdecydowanie gorzej wychodzi to nasze karmienie, może za mało piję 1,5-2 l. Przy starszej piłam dziennie 3-4 butelki wody1,5l wypijac. Może w tym problem.
Na wiosnę chce wrócić do pracy i nie będę miała problemu żeby podać mm, ale uwielbiam jak sie cieszy do cyca, więc póki co cyc.
Czyli to norma A nie że mój to spiocho leniwiec. :D utrzymam jeszcze cycka. Dam radę. A i tak od 6 miesiąca chce odchodzić od cycka i wchodzić na mm bo we wrześniu do pracy wracam.
 
Ja zawsze karmie tylko jednej piersi. W dzien i w nocy. Nigdy z dwoch. Pampersa przebieram w nocy tylko jak ma bardzo obsikany albo kupe. Jakos raz w nocy. Nigdy sie do niego nie odzywam w nocy i odkladam do lozeczka. Jak jest rozbudzony to gada sobie az zasnie. Ja zasypiam zawsze przed nim :) tzn. Slysze, ze sobie guga albo sie smieje
Tez raz zmieniam pampka- po Tym długim spaniu. Potem to dopiero ok8-9 albo i 10 jak zaszalejemy. Wczoraj szczepienie i dziś też ciągle śpi... Ale jakby mniej marudny. Zobaczymy po kąpieli przed spaniem. Kąpać z katarkiem? A do inhalacji to ta sól fizjologiczna co do oczek? Ta w ampulkach?
 
Czyli to norma A nie że mój to spiocho leniwiec. :D utrzymam jeszcze cycka. Dam radę. A i tak od 6 miesiąca chce odchodzić od cycka i wchodzić na mm bo we wrześniu do pracy wracam.
A czemu chcesz mm dawać jak idziesz do pracy? Ja myślałam, że już i tak dziecko będzie jadło inne pokarmy. A pierś nadrobi jak wrócę do domu. Chcę posłać moją do żłobka od grudnia przyszłego i mam nadzieję, że się uda.
 
A czemu chcesz mm dawać jak idziesz do pracy? Ja myślałam, że już i tak dziecko będzie jadło inne pokarmy. A pierś nadrobi jak wrócę do domu. Chcę posłać moją do żłobka od grudnia przyszłego i mam nadzieję, że się uda.
Dokladnie. Moj starszy jak zaczal jesc inne rzeczy, to piers tylko w nocy zostala. Tez wracam najpozniej we wrzesniu
 
reklama
Do góry