reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

Wydaje mi sie, ze w taka pogode jak jest teraz i zimniej, to bym sie umeczyla. Mi jest ciagle goraco i jakbym zalozyla kurtke i jeszcze dziecko by do mnie przylegalo, to bym chodzila wiecznie spocona. Ja nawet jak karmie na rekach, to mam mokra cala reke, a mlody glowe. No, a na wiosne i blizej lata, to chyba nie bedzie juz zainteresowany. I tez goraco :) hehe
A od jakiego wieku nosilas starszego?
 
reklama
Tak samo jak @seremida pierwsze co pomyślałam o wózku . Na spacerze nie śpi ? A masujesz i gimnastykujesz ją troszeczkę przed snem ? :) Może to by pomogło :)
Tak masuje, ogrzewam suszarką, dajemy delicol i espumisan, rureczki windi tez poszly w ruch. Po wczorajszej akcji lekarka dała nam debridat. Ona cale dnie jest rozdrażniona, nie chce spac, pręży się i płacze.

W wozku tez nie zaśnie. Jedynie na rękach na 20 góra 30 minut. I myślę, ze ten brak snu też robi swoje.

Witajcie u mnie się wkoncu okazało ze to gazy i wzdęcia wywołane kolka temu tak mało śpi w dzień nawet wieczorem mu się coś wydłuża i idzie po 20 spać probojemy go z mężem przetrzymać w nocy by nie jadl 3 a 2 razy po tym infacolu zauważyłam że jest lepiej wydaje mi się ze to nie trwa długo pierwsze dziecko miało do końca 3 mc chyba... jak jest u was?

Tez właśnie przerabiamy. Czekam jak na zbawienie kiedy sie to skończy.

Też klocek jak u mnie hihi czyli się nie martwię u mnie 6300i też zaraz dwa miesiące

Jaka ładna waga :) My kończymy dwa miesiace zaraz i wazymy 4700 :) ale u nas przez kolki problem z jedzeniem.
 
Wątek umiera , bo pewnie dużo zajęć w domu. Ja też się rzadko już udzielam. Agatę pamiętam.

Dziewczyny jakie macie sposoby na ciemieniuche ?:)
My też po szczepieniach . Pneumokoki przełożyli nam na za 3 tygodnie ,żeby jej nie męczyć. :) Mała dobrze je zniosła.
Ja mam pneumokoki tydzień po głównym szczepieniu.
 
reklama
Moja Zosia ma straszne fałdy na szyji, aż ciężko się tam dostać. Muszę jej bardzo główkę odchylać i zauważyłam że zaczyna jej się tam odparzac. Jak myślicie czym to smarować ? Tym samym co tyłek?
Moja corka tez ma faldki na szyjce nawet umyc nie ma za bardzo jak, spina sie tak ze ciezko reka umyc a smaruje jej bephantenem i schodzi ladnie
 
Do góry