reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
W skokach zaczynam się już gubić. Mały ma 9,5 tygodnia ale urodził się dwa tygodnie po terminie więc na dwoje babka wróżyła... On ogólnie po powrocie ze szpitala może ze dwa tygodnie miał dłuższe drzemki. Potem już kiepsko .czasem spacer i po spacerze pospal. Mogłam przy nim odkurzać i sie nie obudził. Ale to już rzadkość była a teraz spi po 20 minut i wszystko go wybudza.
Jeśli urodził się dwa tygodnie po terminie to obliczając skok rozwojowy musisz dodać je do wieku małego, bo to chodzi o stopień rozwinięcia mózgu. A skoro dwa tyg dłużej był w brzuszku to urodził się z bardziej rozwiniętym układem nerwowym niż np. jakby się dwa tyg przed terminem urodził.
Na 11-12 tygodni akurat przypada skok :)
Oo moj to tez dziecko telewizji, ale mu nie pozwalam na razie ogladac i go odwracam
U nas to samo. Jak jej głowę odwrócę to sama przekręca w stronę tv. Kończy się na wyłączeniu.. a ja lubię jak coś gada, bo często sama jestem to nudno.
Dziewczyny jeśli mam mleko zamrożone to jeśli chce wyjść wieczorem to rano wyjmuje na blat i się rozmraza ten dzień w temperaturze pokojowej? Czy tak wolno? Nie za długo? A może pokarm szybciej rozmraza?
Najlepiej właśnie do lodówki włozyć i tam się będzie powoli rozmrażać. Jak podgrzać to leciutko i powoli po rozmrożeniu.
 
Zakochany w karuzeli [emoji7]
IMG_8655.JPG
 

Załączniki

  • IMG_8655.JPG
    IMG_8655.JPG
    476,3 KB · Wyświetleń: 347
Jeśli urodził się dwa tygodnie po terminie to obliczając skok rozwojowy musisz dodać je do wieku małego, bo to chodzi o stopień rozwinięcia mózgu. A skoro dwa tyg dłużej był w brzuszku to urodził się z bardziej rozwiniętym układem nerwowym niż np. jakby się dwa tyg przed terminem urodził.
Na 11-12 tygodni akurat przypada skok :)U nas to samo. Jak jej głowę odwrócę to sama przekręca w stronę tv. Kończy się na wyłączeniu.. a ja lubię jak coś gada, bo często sama jestem to nudno.Najlepiej właśnie do lodówki włozyć i tam się będzie powoli rozmrażać. Jak podgrzać to leciutko i powoli po rozmrożeniu.
Też o tym czytałam jeśli chodzi o skoki
 
Aktualnie moje dziecię pospało 20 minut odłożone na kanapie. Po 20 minutach płacz. I tak co kilka minut. Przysnie budzi się poplakuje i znów.
 
reklama
Do góry