reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Co to? Daj mi!Ale przystojniak :D

Ja dopiero obiad robię :) zasiedziałam się z dziećmi na dworze, tak ładnie dzisiaj :) moja mama wzięła starszą do siebie, Przemek ogarnia syna (tzn. robi mu za materac), a ja ogarniam szame. Wczoraj Goj się chwaliła obiadem, to i ja strzeliłam fote, a co :D

Co do skoków, to ja już nawet liczyć przestałam, jak młody przegina, to uznaje, że to pewnie skok i tyle [emoji14] Zobacz załącznik 915582Zobacz załącznik 915583Zobacz załącznik 915584
Shake z banana i pomaranczy :) juro dodam awokado
 
reklama
No miłe to, słodkie ale czasem.trzeba też coś zrobić albo poswięcić czas starszakowi....
W pełni rozumiem, ja jeszcze po obiedzie nie mam posprzątane, tak obiad udało mi się dziś zrobić ale nie bez przeszkód... Młodszy syn u kolegi bo się dziś w kościele zgadali, a starszy jakiś program komputerowy pisze... Moją udało mi się odłożyć ale cyca ciągnie więc i tak uziemiona jestem...
 
Laski bo parę stron się napisało napiszcie mi wkoncu proszę czy dziecku robi się samo tsh czy trzeba te ft3 i ft4???? Bo olewacie mnie a ja muszę wiedzieć jak najlepiej :)
 
Podoba jej się na rękach u mamy :)
A masz może taka poduszkę rogala do spania ? Może tym udałoby się zastąpić rękę ? :)
Pewnie że mam i też już wypróbowane - nie działa, już wiele sposobów próbowałam nawet bluzkę którą nosiłam dawałam tak by czuła mój zapach też nie działa, ona musi czuć moje ręce... Wszystko działa 5 minut, ręce nawet godzinę...
 
reklama
W pełni rozumiem, ja jeszcze po obiedzie nie mam posprzątane, tak obiad udało mi się dziś zrobić ale nie bez przeszkód... Młodszy syn u kolegi bo się dziś w kościele zgadali, a starszy jakiś program komputerowy pisze... Moją udało mi się odłożyć ale cyca ciągnie więc i tak uziemiona jestem...
W jakim wieku masz synów?
 
Do góry