reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Wszystko na chwilę. Góra 15 minut i nuda. Szumisia mamy, szumy w karuzelce. Nie pomaga.

Hej,
A probowalas polozyc go na dzienna drzemke na brzuchu? Sprobuj, na brzuchu powinien pospac dluzej. Ewentualnie jesli stosujesz MM to orzed drzemka dac mu MM a nie cycka-to tez pomoze mu sie wyspac.
U mnie bylo to samo - drzemka 10 minutowa a usypianie 40 min. I tak w kolko. Polozylam na brzuchu - dziecko spi od godziny do trzech i sie wysypia a nie meczy.
 
Czasem mam uczucie jakby mi się tampon wysuwał. Mówiłam jej o tym. Zbadała stwierdziła że wszystko ok. Nie ma żadnego obnizenia ani nic. Tylko żeby dbać o siebie i się oszczędzać przez pół roku.

Ja ostatnio jak pierwszy raz aplikowalam globulke nawilzajaca, to nie chciala zostac w srodku i wypadala [emoji23] takze chyba po prostu wszystko musi wrocic do normy powoli
 
No to ładnie zdzierają :/

Ja się przymierzałam przez kilka dni do tej maty tiny love co któraś z nas ma (Chloe??). Z początku kosztowała tu 66€ ale za długo czekałam i cena wzrosła na 90€!!! No ale na rodzicach się najlepsze biznesy robi :dry:
Najbardziej mnie wkurza, że cena tej maty to tak naprawdę 40$ bo tyle kosztuje w stanach A tu już chcą drugie tyle.
No i nie kupiłam no, bo czekam aż cena znormalnieje:crazy:
Żeby mi tylko dziecko prędzej nie wyrosło :laugh2:
Taka chcesz?
42161f054a67b1d70717f40e3891.jpeg
u nas sie sprawdza i kosztuje ok 60 euro (jakos 240 zl), ja upolowalam za 219 +przesylka.
Edit: mi nie za bardzo podobaja sie melodyjki - takie kabaretowe, ale trudno ;)
 

Załączniki

  • 42161f054a67b1d70717f40e3891.jpeg
    42161f054a67b1d70717f40e3891.jpeg
    43,4 KB · Wyświetleń: 283
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry