reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A zawsze się chwalicie obiadami to i ja się pochwalę obiadem robionym w prowizorycznych warunkach:
20181110_151821.jpg
 

Załączniki

  • 20181110_151821.jpg
    20181110_151821.jpg
    711,3 KB · Wyświetleń: 425
Padam na ryj. Bitą godzinę młody odbijał sobie cały dzień bycia cudownym dzieckiem...
W końcu z różowym szumem kołysany na boki padł na całe 10 minut. Tyle dobrze że obudził się póki co wyciszony.

Natomiast do pieca daje moje najstarsze cudo. W piątek aż ze szkoły dzwonili... Po prostu mam dość. Jego.
Jak to mówią małe dzieci mały kłopot, duże dzieci duży kłopot... A u Ciebie wręcz kumulacja
 
U mnie taki obiad jak u Ciebie był ostatnie dwa dni to wypadało pokombinować :-D
U mnie przez 2 tyg mama była więc codziennie śniadanko naszykowane, objadek cieplutki i pyszny no ale wszystko co dobre szybko się kończy więc jedziemy na kanapkach. Każda z nas ma taki dzień że chętnie posłałaby dziecię w galaktykę.
 
Kurde falstart zrobiłam. Powinnaś mieć podane w książeczce grupę krwi, a na wypisie informacje o konflikcie w układzie AB0, jeśli wystąpił. Bo to nie wystarczy, że są różne grupy, jeszcze muszą wystąpić jakiestam przeciwciała i oni to badają, więc myślę, że byś wiedziała. Jak konflikt był tylko w układzie rh i dostałaś immunoglobuliny po porodzie, to jesteście chronieni. Zobacz załącznik 915334Zobacz załącznik 915335
Dzieki za odp. Niestety nie mam wpisanej w ksiazeczce grupy ani nigdzie w wypisie wzmianki o tym. Nic mi tez nie wiadomo na temat tego czy badali przeciwciala. W ciazy mialam wielokrotnie badane i nigdy sie nie wytworzyly i w ciazy mialam tez zastrzyk w 28 tyg.
 
reklama
Do góry