reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja siedzę i czekam na gości. W końcu usiadłam od 6 rano! Nawet pod obiad wszystko przygotowałam a będą polędwiczki w sosie pieczarkowym.. pokroiłam natkę i tak mi ładnie pachnie w kuchni tak domowo:) wszystko sibie pokroiłam do małych miseczek na sos by jak przyjadą to tylko stopniowo wrzucać na patelnie :)

Młody w końcu zasnął.. ale przeżyłam chwile zwątpienia bo spał mi po 15 minut od rana i już myślałam ze tak będzie... ogólnie on oststnio bardzo dużo je.. tzn butli daje mu 90 ml ale zjada w końcu wszystko i ze dwa razy pomiędzy zażąda cycucha
 
Czytam twój wpis i tak się zastanawiam skadry ten katarek u niemowląt mojego meczy chyba 2 tyg i nie chce przejść nie podaje mu nic bo pierwszemu tez to szybko przechodziło boje się mu w ogóle coś dać bo on jest dzieckiem z antybiotykoterapi szpitalnej nie chce mu chemi wciskać poza tym już mu podajemy espumisan kiepsko nam ostatnio w dzień sypia twój tez ma taki sen sorki nie mam kogo zapytać wpisałam taki temat o śnie dziecka tu na forum ale nie wyskakuje a nie mam czasu nowego tworzyć a chyba będę musiala
Nie boisz się, że tak długi katar zejdzie na oskrzela? Może masz za suche powietrze w domu?
Babeczki. Nie nadrabiam. Mąż się mnie zepsuł i młody tez :) jedna krew. Stan na 12:15Zobacz załącznik 915283spia obaj. Spali. Bo młody to trzy min . Tak czułam to nawet nie kładłam gdzie indziej bo sie nie dało :p
Dużo zdrowia dla chłopaków!
To ja dziś bawię się w perfekcyjną panią domu. Sprzątam. Piorę. GOTUJĘ. Bawię dzidziusia. Nawet sama się wyfiokowałam. Włos. Make Up. Na zakupach byłam. A co!
Ślicznie wyglądasz :)
 
Hahaha no poniekąd [emoji14] ale takiego bym nie chciała [emoji23] i bez szpitala później :pUtalentowany chłopak!A jaka grupę krwi ma mały? Bo to jakie Wy macie grupy, to w tym momencie już nie ma znaczenia, tylko Twoja i synka.
Maly tez ma plus jak maz, ale nie pamietam jaka litera. Sprawdzali, bo od tego uzalezniali podanie immunoglobuliny i nie dali mi wyniku tylko ustnie powiedzieli. No i zastrzyk dali mi
 
Ostatnia edycja:
A i przyszedł bujaczek
Wzięliśmy ten tiny love
Ma muzyczkę, biały szum i wibracje ale bujać na boki muszę sama

IMG_5097.JPG


IMG_5099.JPG
 

Załączniki

  • IMG_5097.JPG
    IMG_5097.JPG
    356,1 KB · Wyświetleń: 448
  • IMG_5099.JPG
    IMG_5099.JPG
    279,9 KB · Wyświetleń: 441
reklama
Do góry