reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
hej, dziewczyny dostałam temperatury 38 stopni, jak nigdy :( czy wiązać to z tym że boli mnie przy dotyku jeden cycek...? :( karmię piersią, czasem mały tak boleśnie łapie brodawkę, kurde nie wiem co mam robić, apap biorę, jutro sobie kapustę kupie i będę przykładać. Na domiar złego gdy ja telepałam się z zimna mały darł się 3h na kolkę:(
hmmm... ja nie jestem specjalistką, ale ten ból może na to wskazywać. Spróbuj przystawiać małego brodą w kierunku obolałego miejsca, żeby dobrze ściągnął mleczko i lepiej wziąć ibuprofen, bo działa przeciwzapalnie.
 
Moja księżniczka to płacze tylko jak chce jeść i na rączki ;) ostatnio jak byłam z nią na usg bioderek to się cieszyła i do tego jak ja lekarz badał to mu dwa takie bąki głośne puściła ze mi było wstyd żeby nie pomyślał że to ja ;) jednak martwię się jak to będzie jutro z tym wkłuciem i jaka będzie reakcja po..
Mój Leoś tylko troszkę zapłakał przy szczepieniu - prawie wcale, a potrafi używać swoich płucek. Miał 38.1 st. wieczorem po szczepieniu - dostał paracetamol i jeszcze raz następnego dnia, bo bardzo był marudny i widać, że go coś bolało i nie mógł zasnąć. W ogóle mam wrażenie, że więcej spi po szczepionce - szczepiliśmy 6w1, pneumokoki standard i rota.
 
mąż poszedł kupić ibuprofren i wrócił z apapem, farmaceutka powiedziała że nie mozna brac, napisałam smsa do swojego gina czy mogę brać ibuprofen, odp. ze nie można :/ każdy ma inne zdanie widzę, chloe tobie kto mówił że można ibu?
 
mąż poszedł kupić ibuprofren i wrócił z apapem, farmaceutka powiedziała że nie mozna brac, napisałam smsa do swojego gina czy mogę brać ibuprofen, odp. ze nie można :/ każdy ma inne zdanie widzę, chloe tobie kto mówił że można ibu?
Lekarze - po cc bierze się na zmianę ibuprofen i paracetamol, bo tak działają silniej. Przy kp tez można. Paracetamol nie działa przeciwzapalnie, a jedynie przeciwbolowo, a jak jest stan zapalny to trzeba go hamować. Widzę, ze Ania wkleiła linki. Zresztą co się farmaceuta wtrąca.
Ola, trzymaj się i mam nadzieję, że rano będzie lepiej. Już któraś z dziewczyn na forum uratowała sytuację tak działając jak pisałam.
 
Ostatnia edycja:
Dieta, ćwiczenia z Gacką 5x w tygodniu, codziennie jedna tabata i planki. Potem zaczęłam pracę przy fotelikach, to schudłam jeszcze i nabrałam masy mięśniowej.
Niezły miałaś power i to wszystko przy małym dziecku - podziwiam.
Dopytuję, bo zbieram inspiracje i jak już będę mogła ćwiczyć mam zamiar wziąć się za siebie. Na początek z Sandrą z Dla Dobrego Samopoczucia (plan naprawczy na rozejście mięśni brzucha).
Uciekam spać - mam nadzieję, że nie dopadnie mnie dzisiaj bezsenność.
 
Gruba że gruba. Z pierwszym synem w dniu porodu na cyferblacie było 105 kg.
Schudłam potem do 86kg.
A po drugiej ciąży ostre treningi w domu plus odstawienie czekolady i zrzuciłam 15 kilogramów.
Także da się :rolleyes:

Ojej, dokładnie tego usłyszeć bylo mi trzeba. To biorę się za siebie bo widzę że z moich 83 też jest jeszcze szansa zrobić człowieka :D

mąż poszedł kupić ibuprofren i wrócił z apapem, farmaceutka powiedziała że nie mozna brac, napisałam smsa do swojego gina czy mogę brać ibuprofen, odp. ze nie można :/ każdy ma inne zdanie widzę, chloe tobie kto mówił że można ibu?

Mi każda polozna/pielęgniarka/lekarka z jaką rozmawiałam w szpitalu mówiły że ibu jest ok. Wręcz mi same przyniosły na obkurczanie macicy
 
Zobacz załącznik 914640[/QUOTE]
mąż poszedł kupić ibuprofren i wrócił z apapem, farmaceutka powiedziała że nie mozna brac, napisałam smsa do swojego gina czy mogę brać ibuprofen, odp. ze nie można :/ każdy ma inne zdanie widzę, chloe tobie kto mówił że można ibu?
Ibuprofen dawali u mnie w szpitalu po porodzie w razie wystąpienia bólu. I karmiącym i niekarmiącym. Ginekolodzy na obchodach sami informowali żeby zgłaszać się do położnych w razie potrzeby.
 
reklama
@KatarzynaCarmen specjalnie dla Ciebie wyszperałam :D Nie mam innego, bo nie pozwalałam sobie robić zdjęć. To 3 miesiące po pierwszej ciąży :D I 1,5 roku później :D Z tym, że wtedy brzuch był w lepszym stanie. Moja duma :D
WOW Ania wielki szacun , no brzuch w bardzo dobrym stanie tam był [emoji33] teraz też super wyglądasz, ładna dziewczyna z Ciebie [emoji9]
 
Do góry