reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

I jak tam noc ? Kuba miał senny dzień czy po prostu szybciej zrobił sobie noc ?:)

Kuba niestety noc rozpoczyna o 17 i w nocy ma przerwe w spaniu niestety.. Dzisiejsza noc jakos orzezylismy, nie byla najgorsza, aczkolwiek ja juz tak automatycznie dzialam ze nie pamietam dokladnie co i jak i o ktorej godzinie :)

Milego dnia!!
 
reklama
Do mam dzieci smoczkowych - czy Wasze maluchy zasypiają że smoczkiem? Czy jak im te smoczki wypadną lub same je sobie rączka wypchną to się budzą? Mój najpierw się że smoczkiem wyciszał, potem zasypiał.w ciągu dnia a teraz i w nocy i jak go sobie wypchnie to zaraz po spaniu. Dziś stałam.nad łóżeczkiem i mu ten smoczek dawałam potem zabrałam do siebie do łóżka żeby nie stać.
Teraz żałuję że dawałam w ogóle
Moja nie jest smoczkolubna choć trochę szkoda, bo jak są kryzyse i płacze to chociaż mógłby ją na trochę uspokoić. Czasami weźmie ale często jest tak że weźmie do buzi i wypluwa... [emoji21]
 
Moja nie jest smoczkolubna choć trochę szkoda, bo jak są kryzyse i płacze to chociaż mógłby ją na trochę uspokoić. Czasami weźmie ale często jest tak że weźmie do buzi i wypluwa... [emoji21]

Ja nie daje smoczka w ogole, Kuba nie wie co to smoczek jako taki. Jedyny smoczek jaki zna to ten z butelki, za ktorym nie przepada..
 
A w ogóle jakich firm używacie pampersy? Bo te Dada faktycznie są mniejsze i wydają się sztywne/grube i często trafiam że rzepy źle się odczepia, babydream pierwszy raz założyłem mu na noc są o wiele cieńsze ale wydają się takie ceratowe, najbardziej podpisywały mi pampers ale premium care, mam jeszcze od siostry premium protection ale one podobno są tylko w Niemczech, a jak tam pampersy z Lidla? Ma któraś? Zapewne zostanę przy babydream ale się zobaczy

Te z Lidla są spoko, naszym zdaniem. Teraz mamy też z niemieckiego Aldi, z polecenia, i też jesteśmy zadowoleni. Wiadomo, pampersy najlepsze ale jak kropla siku czy maly kleks w dupkę parzą, trzeba szukać alternatywy:))
Tych Babydream znowu nie polubiłam wcale.

Do mam dzieci smoczkowych - czy Wasze maluchy zasypiają że smoczkiem? Czy jak im te smoczki wypadną lub same je sobie rączka wypchną to się budzą? Mój najpierw się że smoczkiem wyciszał, potem zasypiał.w ciągu dnia a teraz i w nocy i jak go sobie wypchnie to zaraz po spaniu. Dziś stałam.nad łóżeczkiem i mu ten smoczek dawałam potem zabrałam do siebie do łóżka żeby nie stać.
Teraz żałuję że dawałam w ogóle

Zależy, czasem się kręci i znów szuka A czasem wypluwa specjalnie już po chwili i śpi. Ja wkładam ponownie jak widzę że sie już denerwuje że nie ma.
 
Dzień dobry.
U nas nocka tragedia [emoji53] Dziś w nocy młoda też się na cyca zbuntowała, a nie miałam odciągnięte bo w nocy nawet ssała... Trochę dziś byłam wobec niej brutalna bo wciskałam jej na siłę tego cyca, nie miałam ochoty siedzieć z laktatorem w środku nocy. W końcu zassała cyca, najadła się i zasnęła.

A mi pieluchy DADA nawet podchodzą, owszem są sztywniejsze od PAMPERSÓW ale i tak są dużo lepsze niż co kiedyś były.
 
A w ogóle jakich firm używacie pampersy? Bo te Dada faktycznie są mniejsze i wydają się sztywne/grube i często trafiam że rzepy źle się odczepia, babydream pierwszy raz założyłem mu na noc są o wiele cieńsze ale wydają się takie ceratowe, najbardziej podpisywały mi pampers ale premium care, mam jeszcze od siostry premium protection ale one podobno są tylko w Niemczech, a jak tam pampersy z Lidla? Ma któraś? Zapewne zostanę przy babydream ale się zobaczy
My używamy pampersów zwykłych i premium - mi odpowiadają. Testowaliśmy chyba wszystkie - chętnie używałabym bambusowych z Rossmana, ale ta cena... Dla mnie najgorsze są lidlowe - mają bardzo chemiczny zapach i Mały dostał zaczerwienienia na pupie od nich.
A jedna z blizniaczek to już nie śpi od 5 ta co mi zawsze kawę do łóżka przynosi sleczy w tej kuchni i coś się tam uczy i pisze! Ona tak sama z siebie wczoraj przyniosła testy i matma 15/15 punktów a Polsko 14/15 kujon oczywiście ja dumna zaś ta druga to najlepiej by spała do południa i z nauką jej kiepsko dużo gorzej się uczy i to bliźniaczki Hehe ale ta pierwsza co taka pilna to od urodzenia czort a ta druga do rany przyłożyć dobra, kochana myśli najpierw o kimś no podzieliły mi się dzieci ale najlepsze jest to że najgorsze charaktery i zachowania moich dzieci mąż przypisuje mi, że to wszystko mają po mnie :p a te dobre zachowania po nim ciekawe?!! :)
Wielu rodziców tak ma, że pozytywne cechy dzieci przypisuje sobie :)
Moja nie jest smoczkolubna choć trochę szkoda, bo jak są kryzyse i płacze to chociaż mógłby ją na trochę uspokoić. Czasami weźmie ale często jest tak że weźmie do buzi i wypluwa... [emoji21]
Moj się kilka razy dał smoczkiem oszukać i mogliśmy w spokoju pojsc na spacer, a teraz pluje smokiem zapamiętale i nie ma opcji żeby mu go dać, nawet w awaryjnych sytuacjach.
 
reklama
Maluch śpi, mąż mimo przeziębienia poszedł do pracy, zjadłam płatki i wypiłam inkę i chyba się na trochę położę jeszcze (tylko budzik nastawię, żebym nie przespała pół dnia, jak wczoraj :)
Czy pojedyncze kaszlnięcia u niemowlaka są ok, czy szukać lekarza? W nosku też furkocze, ale to ma bardzo często. Oczywiście niepokoję się czy nie złapał jakiegoś przeziębienia.
 
Do góry