reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A w ogóle jakich firm używacie pampersy? Bo te Dada faktycznie są mniejsze i wydają się sztywne/grube i często trafiam że rzepy źle się odczepia, babydream pierwszy raz założyłem mu na noc są o wiele cieńsze ale wydają się takie ceratowe, najbardziej podpisywały mi pampers ale premium care, mam jeszcze od siostry premium protection ale one podobno są tylko w Niemczech, a jak tam pampersy z Lidla? Ma któraś? Zapewne zostanę przy babydream ale się zobaczy

Ja mialam ostatnio z lidla, podobne do premium care, choc nieco sztywniejsze. Ale dla nas byly ok ;) chociaz i tak pampersy wygrywaja
 
reklama
Do mam dzieci smoczkowych - czy Wasze maluchy zasypiają że smoczkiem? Czy jak im te smoczki wypadną lub same je sobie rączka wypchną to się budzą? Mój najpierw się że smoczkiem wyciszał, potem zasypiał.w ciągu dnia a teraz i w nocy i jak go sobie wypchnie to zaraz po spaniu. Dziś stałam.nad łóżeczkiem i mu ten smoczek dawałam potem zabrałam do siebie do łóżka żeby nie stać.
Teraz żałuję że dawałam w ogóle
 
Do mam dzieci smoczkowych - czy Wasze maluchy zasypiają że smoczkiem? Czy jak im te smoczki wypadną lub same je sobie rączka wypchną to się budzą? Mój najpierw się że smoczkiem wyciszał, potem zasypiał.w ciągu dnia a teraz i w nocy i jak go sobie wypchnie to zaraz po spaniu. Dziś stałam.nad łóżeczkiem i mu ten smoczek dawałam potem zabrałam do siebie do łóżka żeby nie stać.
Teraz żałuję że dawałam w ogóle

Często tak jest. Starsze tak miały. Teraz za diabła nie dałabym na noc.
 
Do mam dzieci smoczkowych - czy Wasze maluchy zasypiają że smoczkiem? Czy jak im te smoczki wypadną lub same je sobie rączka wypchną to się budzą? Mój najpierw się że smoczkiem wyciszał, potem zasypiał.w ciągu dnia a teraz i w nocy i jak go sobie wypchnie to zaraz po spaniu. Dziś stałam.nad łóżeczkiem i mu ten smoczek dawałam potem zabrałam do siebie do łóżka żeby nie stać.
Teraz żałuję że dawałam w ogóle
Ja daje nam smok ratuje życie zasypia że smokiem ale przez sen wypada a jak spać nie chve to smoka wypluwac aby mu władać też tak mam
 
Dziś młody też ma jakąś wycieczkę jak tylko pójdą z domu nakarmie małego i dokończenie wczorajszy serial bo już po 20zasypiam, plan dziś taki ze laski chcą pulpety w sosie do tego kopytka i surówka z kieszonek kapusty nie wywine się i muszę zrobić ale spać się chce okropnie
 
Do mam dzieci smoczkowych - czy Wasze maluchy zasypiają że smoczkiem? Czy jak im te smoczki wypadną lub same je sobie rączka wypchną to się budzą? Mój najpierw się że smoczkiem wyciszał, potem zasypiał.w ciągu dnia a teraz i w nocy i jak go sobie wypchnie to zaraz po spaniu. Dziś stałam.nad łóżeczkiem i mu ten smoczek dawałam potem zabrałam do siebie do łóżka żeby nie stać.
Teraz żałuję że dawałam w ogóle
Mój czasem wieczorem zasypia ze smoczkiem ale w nocy nigdy :) no i wieczorem jak zaśnie to o ile nie wypluje to sama mu wyciągam żeby z nim nie spał ;)
 
reklama
A w ogóle jakich firm używacie pampersy? Bo te Dada faktycznie są mniejsze i wydają się sztywne/grube i często trafiam że rzepy źle się odczepia, babydream pierwszy raz założyłem mu na noc są o wiele cieńsze ale wydają się takie ceratowe, najbardziej podpisywały mi pampers ale premium care, mam jeszcze od siostry premium protection ale one podobno są tylko w Niemczech, a jak tam pampersy z Lidla? Ma któraś? Zapewne zostanę przy babydream ale się zobaczy
Ja miałam dady i faktycznie grubsze i sztywniejsze ale tyle ile dostałam tyle zużyłam. Te z Rossmanna są spoko , a mamy pampersa to chyba faktycznie jakościowo najlepsze :)
Z Lidla mam ale 3 więc jeszcze nie używałam
 
Do góry