reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

hej, ja idę w środę na wizytę do swojego gin. też ciekawa jestem jak moje krocze, i te nacięcie sie zrosło. Przez tą lekarkę która powiedziała że ona nie daje mi pewnośći że to będzie dobrze zszyte się denerwuje :(
Czy wy coś kupowałyście lekarzom w podziękowaniu za prowadzenie ciąży? z tego co kojarzę seremida pisała że słodycze dałaś tak?
Ja wydałam na swojego lekarza lekko ponad 1500zl do tego płatne wyniki więc myślę nieźle się na mnie oblowil! Także nie będę się więcej wysilać wkoncu to też jego praca a lekarzem jest świetnym i zapewne jeszcze nie raz do niego pójdę...
 
reklama
hej, ja idę w środę na wizytę do swojego gin. też ciekawa jestem jak moje krocze, i te nacięcie sie zrosło. Przez tą lekarkę która powiedziała że ona nie daje mi pewnośći że to będzie dobrze zszyte się denerwuje :(
Czy wy coś kupowałyście lekarzom w podziękowaniu za prowadzenie ciąży? z tego co kojarzę seremida pisała że słodycze dałaś tak?
Mój był do du..y tyle co odwalił robotę więc nawet do niego nie idę na kontrolę. Ale przy Kacprze to w podziękowaniu był JadioWędrowniczek czerwony czekolada i zdjęcie tego co razem stworzyliśmy czyli Kacpra :-D
 
A w ogóle jakich firm używacie pampersy? Bo te Dada faktycznie są mniejsze i wydają się sztywne/grube i często trafiam że rzepy źle się odczepia, babydream pierwszy raz założyłem mu na noc są o wiele cieńsze ale wydają się takie ceratowe, najbardziej podpisywały mi pampers ale premium care, mam jeszcze od siostry premium protection ale one podobno są tylko w Niemczech, a jak tam pampersy z Lidla? Ma któraś? Zapewne zostanę przy babydream ale się zobaczy
 
A jedna z blizniaczek to już nie śpi od 5 ta co mi zawsze kawę do łóżka przynosi sleczy w tej kuchni i coś się tam uczy i pisze! Ona tak sama z siebie wczoraj przyniosła testy i matma 15/15 punktów a Polsko 14/15 kujon oczywiście ja dumna zaś ta druga to najlepiej by spała do południa i z nauką jej kiepsko dużo gorzej się uczy i to bliźniaczki Hehe ale ta pierwsza co taka pilna to od urodzenia czort a ta druga do rany przyłożyć dobra, kochana myśli najpierw o kimś no podzieliły mi się dzieci ale najlepsze jest to że najgorsze charaktery i zachowania moich dzieci mąż przypisuje mi, że to wszystko mają po mnie :p a te dobre zachowania po nim ciekawe?!! :)
 
reklama
U Nas noc klasyka...
Młodego przeciągnęłam bagatela do 19. Obudził się o 23 i rzucił na cycka jak Reksio na szynkę. Poćmokał z 30 minut. Odłożyłam. Za piętnaście 3 abarot to samo. No i jak o 5:00 dzwonił budzik to wyśniłam że to po Kacpra do szkoły zabrać przyszli... A tu d..pa. Muszę wozić. No i tak... Dobrze że dziś ma na 8:45 idą dziś do wojska kotyliony dawać. A Miki marudzi i nic zrobić nie da...
 
Do góry