reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Gosia pilnuj się. 3 l to ba4dzo dużo, ale chociaż te 1.5-2 wypijaj.

Czy wasze dzieci też tak mają, że kupę to do nowej pieluchy robią? No moja ewidentnie do nasikanej i gdzie trochę kupy nie dorobi, czeka, aż zmienię na nową. Ja czekam, ze moze juz.. i w sumie i tak zmienie, atu zaraz bulgotanie j nowe kupsko.. przez 15dni zuzylismy 1 jedynki(42) i 2 megapaka (144).

Czy te megapaki w Biedrze jeszcze są? Nie wiecie? Macie jakieś stronki z poromocjami?
Jeszcze te chusteczki z Rossmann z wodą 99.9 w składzie też w promocji by się przydały? Ktoś Coś?
Ja kiedyś o tym czytałam że to NHN.
Ale nie zagłębialam tematu.

A co do chusteczek to w Rossmanie mało kiedy się je spotkać ja zamawiam na Gemini.
 
reklama
Gosia pilnuj się. 3 l to ba4dzo dużo, ale chociaż te 1.5-2 wypijaj.

Czy wasze dzieci też tak mają, że kupę to do nowej pieluchy robią? No moja ewidentnie do nasikanej i gdzie trochę kupy nie dorobi, czeka, aż zmienię na nową. Ja czekam, ze moze juz.. i w sumie i tak zmienie, atu zaraz bulgotanie j nowe kupsko.. przez 15dni zuzylismy 1 jedynki(42) i 2 megapaka (144).

Czy te megapaki w Biedrze jeszcze są? Nie wiecie? Macie jakieś stronki z poromocjami?
Jeszcze te chusteczki z Rossmann z wodą 99.9 w składzie też w promocji by się przydały? Ktoś Coś?
Jest fajna aplikacja do ściągnięcia na telefon z promocjami :) ktoś kiedyś tutaj mi ją polecił i są tam gazetki z wielu marketów . Nazywa się - Tropiciel Okazji :)
 
Gosia pilnuj się. 3 l to ba4dzo dużo, ale chociaż te 1.5-2 wypijaj.

Czy wasze dzieci też tak mają, że kupę to do nowej pieluchy robią? No moja ewidentnie do nasikanej i gdzie trochę kupy nie dorobi, czeka, aż zmienię na nową. Ja czekam, ze moze juz.. i w sumie i tak zmienie, atu zaraz bulgotanie j nowe kupsko.. przez 15dni zuzylismy 1 jedynki(42) i 2 megapaka (144).

Czy te megapaki w Biedrze jeszcze są? Nie wiecie? Macie jakieś stronki z poromocjami?
Jeszcze te chusteczki z Rossmann z wodą 99.9 w składzie też w promocji by się przydały? Ktoś Coś?

Moj z kolei uwielbia jak mu zmieniam pieluche, wytre dupke i wszystko cacy gotowe do nalozenia swiezej i wtedy dorabia brakujaca dwojeczke [emoji23] zazwyczaj na deser jeszcze sika na mnie. Taki ksiaze wolnej dupy
 
Oglądałam dokument o minimalizmie. Polecam! Daje dużo do myślenia.

Faktycznie często człowiek otacza się tyloma zbędnymi rzeczami że że masakra.

Najgorzej że kupuje się by się uszczęśliwić a tak naprawdę to chwilowe szczęście.
Przecież w końcu jest dużo ważniejszych rzeczy niż dobro materialne.
 
Wiecie co, ja się cieszę że mamy siebie tu na tym forum jedna drugą wspiera, wirtualnie chociaż tyle bo na bliskich rodzinę itd. Nie raz nie ma co liczyć ..tu jest z kim pogadać o swoich problemach.. wspieramy się na wzajem i się cieszę że chociaż was miałam w tych ciężkich miesiącach mojej ciąży... I teraz jedna drugiej doradzi co robić jak coś się dzieje z maleństwami naszymi :)
to tak słowo na niedzielę ;)
Zgadzam się [emoji7]
Moja uwielbia sikac w trakcie przewijania, jk jest gola. Juz tyle pieluch tetrowych do prania poszlo[emoji5] kupę tez woli w czyste zrobić.
My na razie na 1 z lidla, syn od razu mial 2 od poczatku i jednak przesikiwal sie. A jedynki nam pasują, jak ulal, nic nie cieknie.
U mnie to samo z sikaniem. Raz miała taki strumień, że całą koszulę nocną mi osikała. I jak te pampersy z Lidla? Koleżanka też mi polecała je.
I jak sobie radzicie? Nie wiem, czy u nas też nie ma albo nietolerancji laktozy, albo alergii na białko mleka krowiego.
 
Zgadzam się [emoji7]U mnie to samo z sikaniem. Raz miała taki strumień, że całą koszulę nocną mi osikała. I jak te pampersy z Lidla? Koleżanka też mi polecała je.I jak sobie radzicie? Nie wiem, czy u nas też nie ma albo nietolerancji laktozy, albo alergii na białko mleka krowiego.
Ja kupiłam i używam od wczoraj tych Lidlowych jedynek. Są spoko. Nie mam zastrzeżeń a i tańsze 70gr od biedronkiwych:-D
 
Oglądałam dokument o minimalizmie. Polecam! Daje dużo do myślenia.

Faktycznie często człowiek otacza się tyloma zbędnymi rzeczami że że masakra.

Najgorzej że kupuje się by się uszczęśliwić a tak naprawdę to chwilowe szczęście.
Przecież w końcu jest dużo ważniejszych rzeczy niż dobro materialne.
Ano a do grobu i tak z pustymi rękami... ale fajnie jest coś mieć co faktycznie niby zbędne ale uszczęśliwia dłużej niż dwie doby jak: wlasny dom... tv jak ktos lubi czy motocykl lub auto albo sprzet grajacy co kto lubi...
 
reklama
Do góry