reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Lepsze te z lidla niz dady? Nam dady bardzo nie podchodza.
A powiedzcie mi czy katar moze miec wplyw na ulewanie? Bo tak zauwazylam, ze od wczoraj jak mlody zakatarzony to praktycznie po kazdym karmieniu ulewa [emoji17]
Na razie ratujemy sie woda morska i aspiratorem, duzo nie wyciaga, wiec mam nadzieje ze szybko przejdzie. Czy powinnam isc z nim jutro do pediatry? Oprocz katarku nic wiecej na razie sie nie dzieje, nie ma goraczki ani nic
 
reklama
Zgadzam się [emoji7]U mnie to samo z sikaniem. Raz miała taki strumień, że całą koszulę nocną mi osikała. I jak te pampersy z Lidla? Koleżanka też mi polecała je.I jak sobie radzicie? Nie wiem, czy u nas też nie ma albo nietolerancji laktozy, albo alergii na białko mleka krowiego.
Ja bardzo lubie, u starszaka uzywalam najpierw dada (po zmianie skladu mniej juz mnie pasowaly), a potem z lidla i podoba mi sie, ze brak zapachu chemicznego. No i czesto promocje na nie.
 
Ano a do grobu i tak z pustymi rękami... ale fajnie jest coś mieć co faktycznie niby zbędne ale uszczęśliwia dłużej niż dwie doby jak: wlasny dom... tv jak ktos lubi czy motocykl lub auto albo sprzet grajacy co kto lubi...
No dokładnie.
Gorzej jak ktoś ma już 3 samochody i jest nadal nieszczęśliwy i się zastanawia o co chodzi.
Wiec kupuje czwarty chwilę się pocieszy i znowu dół
 
Jak tam starania się zapowiada nocka ? Czy Miły zamierza być miły i grzeczny dla Ciebie ? ;) mój wykapany i miał spać, a płacze. Bajdelka fajna ta mate dostałaś. U mnie to mały dostał 2x spioszki i paczkę pieluch.... nie mam zbyt wyrywnych znajomych czy rodziny aby coś drozszego dostać. No może na chrzciny tylko coś więcej niż spioszki dostanie ;)
 
Lepsze te z lidla niz dady? Nam dady bardzo nie podchodza.
A powiedzcie mi czy katar moze miec wplyw na ulewanie? Bo tak zauwazylam, ze od wczoraj jak mlody zakatarzony to praktycznie po kazdym karmieniu ulewa [emoji17]
Na razie ratujemy sie woda morska i aspiratorem, duzo nie wyciaga, wiec mam nadzieje ze szybko przejdzie. Czy powinnam isc z nim jutro do pediatry? Oprocz katarku nic wiecej na razie sie nie dzieje, nie ma goraczki ani nic
Mój miał katar pierwszy tydzień go zarazilam i nie byłam u lekarza samo przeszło
 
Zgadzam się [emoji7]U mnie to samo z sikaniem. Raz miała taki strumień, że całą koszulę nocną mi osikała. I jak te pampersy z Lidla? Koleżanka też mi polecała je.I jak sobie radzicie? Nie wiem, czy u nas też nie ma albo nietolerancji laktozy, albo alergii na białko mleka krowiego.

Jakoś leci. CzytAm składy , kombinuje. Jak nie jestem czegoś pewna to nie jem. Plus ze schudłam , nie czuje się taka ociężała i nie boli mnie zoladek tak często jak dawniej. Powoli się przyzwyczajam. U nas była poprawa,już w drugim tyg elegancko. I coś musiało innego zazdziałać albo to ze nie dostał delicolu do trzech karmien i od piątku znów przekichane .... zazwyczaj jak go weźmie to tak ze dwa dni meczy. Powoli lepiej walnął mega kupę wypierdzial się dzięki windi i nawet pobawilismy się kontrastowymi i był uśmiech ... dlaczego tak myślisz ?
 
Jak tam starania się zapowiada nocka ? Czy Miły zamierza być miły i grzeczny dla Ciebie ? ;) mój wykapany i miał spać, a płacze. Bajdelka fajna ta mate dostałaś. U mnie to mały dostał 2x spioszki i paczkę pieluch.... nie mam zbyt wyrywnych znajomych czy rodziny aby coś drozszego dostać. No może na chrzciny tylko coś więcej niż spioszki dostanie ;)
Ja liczę że u nas prezentów to dopiero początek hihi narazie była kuzynka i od teściowej dostałam konkretnie aha i koleżanka przyniosła pajaca, moja mama dużo mi dała zanim urodziłam....
 
Lepsze te z lidla niz dady? Nam dady bardzo nie podchodza.
A powiedzcie mi czy katar moze miec wplyw na ulewanie? Bo tak zauwazylam, ze od wczoraj jak mlody zakatarzony to praktycznie po kazdym karmieniu ulewa [emoji17]
Na razie ratujemy sie woda morska i aspiratorem, duzo nie wyciaga, wiec mam nadzieje ze szybko przejdzie. Czy powinnam isc z nim jutro do pediatry? Oprocz katarku nic wiecej na razie sie nie dzieje, nie ma goraczki ani nic

Może. Mój pediatra uznaje tylko sól fizjo. Wodę morska odradza. Mówi ze za mocno to psika jak dla takiego malucha. Psiklam se. Noooo chciało mi zatoki przedziurawić. Zależy kto jaki spray ma. Poczekaj jeżeli sam katar chyba ze chcesz żeby osluchal
 
Ja się mogę wypowiedzieć bo mam z każdej firmy małą paczkę kupioną ;)
Dady 1 bardzo nasiąkają i czerwona Bronka jest od nich.
Tully z Netto tak samo jak Dada. Często przesikane
Z Lidla i z rossmana takie same praktycznie. Lubię je choć są ciut sztywniejsze od Dady i tully ale za to jak nasikane w nie to nie robi się taka torba napęczniała .
Z pampersa mam 1 i 2.
Dwójki lepsze. Ogólnie pampers najcieńszy jest, nie przecieka ale jak nasikane dużo to jest napęczniały i taki... Hmm... Zimny
Także ten :)

Pampersy 1 a i chyba 2 i reszta rozmiarów są te zwykle w zielonej paczce i te care premium. Care premium dziadistwo. Raz sikniete a pampers taki niemiły ze szok. Zwykle zdecydowanie wygrywają.
 
reklama
A Julka na tę chwilę dostała jedne body, jeden pajac, 2 paczki pampersów Dada 2, leżaczek bujaczek, maskotke, pieluche flanelową i gryzaczek... W środę przyjedzie moja siostra z Poznania też pewnie coś przywiezie... We wtorek ma być koleżanka ze swoimi siostrami...
 
Do góry