reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Marciaa mam wrażenie , że jest podobna do Ciebie :)
Z tymi wymiarami to faktycznie lipa. Pewnie jeśli u mnie jest 4+ to mała pewnie będzie miała 3600 :D
W nocy obudził mnie skurczyk, ale poza tym cisza. Brzuch pobolewał jak a @ nawet nocą, ale było to znośne. Teraz wstałam i też tak mi ćmi. Co będzie to będzie , teraz już mi wszystko obojętne. Tak bliżej niż dalej .

To chyba statnia noc w domu, choć w sercu mam nadzieję, że będę w tych 5% które rodzi w dniu terminu, ale to musiało by być jak na filmie :D Szybko , zwięźle i dzidziuś urodzony w aucie :D

Nie wiem jak na tej patologii, ale czuję, że będą wywoływali poród. Tak bardzo chce mieć już ją przy sobie <3 Czuję, że jest jej nie wygodnie. :D

Ostatnio doktor powiedziała mi ,, ojej jakie ma włosy ''. Wam też mówili lekarze, sprawdziło się ? Ciekawa jestem jakim cudem można to zauważyć :)
Hej Marta nie wiem jak na patologi teraz, ale na oddziale z dzieciaczkami komplet, nawet korytarz pełny. Więc patologie może zluznilo. Ale nie martw skoro Twoja doktor stąd na 100%Cie nie odesla.
Ja jeszcze w szpitalu, bo malutka bierze antybiotyk. A tak wszystko już w parzadku jest już ze mną.
IMG_20180909_094501.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180909_094501.jpg
    IMG_20180909_094501.jpg
    47,9 KB · Wyświetleń: 371
Hej Marta nie wiem jak na patologi teraz, ale na oddziale z dzieciaczkami komplet, nawet korytarz pełny. Więc patologie może zluznilo. Ale nie martw skoro Twoja doktor stąd na 100%Cie nie odesla.
Ja jeszcze w szpitalu, bo malutka bierze antybiotyk. A tak wszystko już w parzadku jest już ze mną. Zobacz załącznik 896161
Coś jednak jest w tym, że we wrześniu rodzi się dużo dzidziusiów :) A z noworodkami to wiadomo... jedni leżą dłużej, a inni za moment wychodzą po 2 dobach , więc zawsze się przeludnia :)
 
reklama
Do góry