reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
@RooibosGirl , @Olka.fasolka tak do mnie wszyscy, że jeszcze zatęsknię za brzuszkiem . Kur...jak zatęsknię to sobie zrobię drugie! I nikt tez nie mówił, że ostatni miesiąc ciąży trwa 2 lata;D ta wyjdzie jak będzie chciał...a skąd te wszystkie wywoływane porody po terminie? I każdy dzień w brzuszku jest na wagę złota...a moje dobre samopoczucie już się nie liczy ?
Ja po stopach ...w poniedziałek sesja, we wtorek brwi i w środę mogę rodzic :dd

A ja już odpicowana mogę rodzic :)
Te rzęsy to ostatnie 30 minut to była masakra. Pozwoliła mi na boku leżeć to dotrwalysmy do końca :):)
 
A z rad i porad "cioci Stasi" ostatnio u mojej teściowej była jej siostra, stara panna która nawet i tu sorki za słowa fiuta w piździe nie miała gdy jej mówię że ta ciąża jest całkiem inna, ciężej znoszę od moich dwóch pozostałych to jej tekst był taki że ciąże z dziewczynami są bardziej męczące i ciężej się ją przechodzi...
 
Mati gratuluję :) lepsze jest te znieczulenie ogólne czy w kręgosłup? Klara dałaś radę bez znieczulenia mieć kolonoskopie? Ja jeszcze nie miałam. Miałam tylko sigmoidoskopie czy jakoś tak taka krótsza rurkę to ledwo dałam radę. Czyli też masz szczelinę, współczuję. Tak potem to radz sobie sam z tyłkiem....
 
1 dzień intensywnie. 2 dni jak przy @ teraz bardziej plamienia po karmieniu.
Czyli mam pecha. Nie dość, że krwotok, skrzepy wielkości pięści wylatujące ze mnie przez tydzień, to teraz 11 dni po porodzie nadal regularna @. No ileż tam tego może być? :O
 
A z rad i porad "cioci Stasi" ostatnio u mojej teściowej była jej siostra, stara panna która nawet i tu sorki za słowa fiuta w piździe nie miała gdy jej mówię że ta ciąża jest całkiem inna, ciężej znoszę od moich dwóch pozostałych to jej tekst był taki że ciąże z dziewczynami są bardziej męczące i ciężej się ją przechodzi...
Niezła dziewucha z tego mojego syna :p
 
Nie wiem kiedy was doczytam bo od kiedy jestem już z Kasią w szpitalu i próbujemy przestawić się z sondy na pierś to nie mam czasu na nic. Dzisiaj jest 4 dzień cycania i idzie coraz lepiej. Dzisiaj próbujemy bez sondy tylko cyc wieczorem ważenie i zobaczymy czy idziemy w górę z wagą czy spadamy.
Trzymam kciuki, żeby się udało! Dzielne dziewczyny [emoji110]
 
reklama
Do góry