reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Idę znowu na drzemke, ostatnio leżę i leżę wstanę zrobię co muszę i leżę i tak chyba kolejny tydzień będzie wyglądać.....

Kasiaczek89pl co tam????

Cicho w domu dzieci na świetlicy jak wstanę będę prasowac do później
 
reklama
Miałam znieczulenie ogólne ponad godzinę operacje, dzidzi jeszcze nie wiedziałam .. wiem że waży 2950 i 55 cm wszystko podobno z nią ok .. później napisze więcej ..bo jeszcze z lekarzami nie rozmawiałam ..
Mati78 no nareszcie masz już swoją Księżniczkę [emoji5] Oczywiście malutka jest urocza [emoji7] GRATULACJE [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
kinderbuenoo a ktoś Ci zalecał aby zrobić ktg czy pojechałaś sobie od tak?
Powiem Ci że mam mętlik w głowie, byłam u kosmetyczki przedwczoraj, jej mąż jest wykładowcą na żwirki i wigury, miała go podpytać o opinię na porodówce czy poleca mi czy nie. Napisała mi dziś że po konsultacji z mężem on odradza ten szpital.... ale dlaczego to już nie wiem. I teraz sobie myślę może w międzylesiu tam gdzie już rodziłam pojechać... teraz Ty chwalisz starynkiewicza, i moja znajoma tam rodziła 3 ms temu i też chwaliła sobie starynkiewicza. I już nic nie wiem co wybrać :(

Mi zalecił lekarz od usg który tez tam pracuje. Dostałam skierowanie, głównie ze względu na cukrzyce ciążową.
 
Aaa właśnie, muszę do 18 września urodzić bo mi biedronke zamykają do świąt Bożego Narodzenia bo gruntowny remont będzie potem nie będę miała gdzie iść gdy będę bliżej terminu [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Im dalej do Biedry pójdziesz tym szybciej urodzisz :)
 
reklama
Do góry