reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja ostatnio mam uczulenie na ciężarne i mamy , które urodziły po raz pierwszy. Nie prosisz, nie pytasz, a dostajesz milion rad ... do zarzygania :p
Moja koleżanka najlepsza dzisiaj
,, Gdzie rodzisz? '' ,, Na Tochtermana'' ,, Ja Cie nie chcę straszyć...'' ( mysl : zamknij buzie ) ,, Tyle samo zwolenników ma jeden i drugi szpital'' .

Druga gwiazda ,, Kupiłaś kokon dla dziecka ??? Narażasz je na śmierć łóżeczkową !'' :o
hit z początku roku, od mamy 100 kg 12latka Pijesz cole w ciązy????? Narazasz dziecko na osteoporoze. ,, A Ty swoim dzieciom nie dajesz coli?'' ,, Moje nie piją'' Ale za to opychają się fast foodami :D

No ale teraz najbardziej rozumiem to jak można się wkurzać gdy ktoś , kto nie rodził mówi Ci. MUSISZ BYĆ CIERPLIWA! WYJDZIE KIEDY BĘDZIE CHCIAŁO!!!! PÓŹNIEJ BĘDZIE GORZEJ :DDDDDD

Poobijać gęby :D

U mnie to samo [emoji85] wrzucilam dzisiaj na instagrama, ze mam leniwy dzien w lozku i zaraz wiadomosci „korzystaj poki mozesz, bo zaraz bedzie tylko gorzej!!”
Inna, ktora niedawno urodzila pyta „pewnie juz nie mozesz sie doczekac małego, co??” Mowie ze no pewnie, juz wyczekuje, na co ona: EHHH TEZ NIE MOGLAM SIE DOCZEKAC A TERAZ NIE WIEM CO ON MI PRZESZKADZAL JAK BYL W BRZUCHU, ZOBACZYSZ JAK JEST CIEZKO!
No to ku*wa zobacze, jezus maria, po to zachodzilam w ciaze, zeby zobaczyc [emoji85] naogladaja sie slodko pierdzacego macierzynstwa w internetach a potem zdziwione, ze zycie to nie je bajka [emoji23]
 
reklama
A tak poza tym to dadki w biedrze na promce, kupilam paczke dwojek na probe i podklady [emoji5]
IMG_7271.JPG
 

Załączniki

  • IMG_7271.JPG
    IMG_7271.JPG
    356,7 KB · Wyświetleń: 442
A tak poza tym to dadki w biedrze na promce, kupilam paczke dwojek na probe i podklady [emoji5]
Zobacz załącznik 895654
Aaa właśnie, muszę do 18 września urodzić bo mi biedronke zamykają do świąt Bożego Narodzenia bo gruntowny remont będzie potem nie będę miała gdzie iść gdy będę bliżej terminu [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
Agula współczuję, moja córka jak pisałam już wcześniej 3go dnia przedszkola już przeziębiona... i w domu siedzi :/
StarAnia ale ty szczupła, aż nie możliwe że miałaś taki kosmiczny brzuch ciążowy ;) synek uroczy jest.

Kasiaczek jak te zastrzyki? po jakim czasie powtarzasz te d-dimery?
Hahaha szczupłą to ja byłam przed ta ciążą i planuje wrócić do tej figury, ale to jeszcze dluuuuga droga :)
U mnie to samo [emoji85] wrzucilam dzisiaj na instagrama, ze mam leniwy dzien w lozku i zaraz wiadomosci „korzystaj poki mozesz, bo zaraz bedzie tylko gorzej!!”
Inna, ktora niedawno urodzila pyta „pewnie juz nie mozesz sie doczekac małego, co??” Mowie ze no pewnie, juz wyczekuje, na co ona: EHHH TEZ NIE MOGLAM SIE DOCZEKAC A TERAZ NIE WIEM CO ON MI PRZESZKADZAL JAK BYL W BRZUCHU, ZOBACZYSZ JAK JEST CIEZKO!
No to ku*wa zobacze, jezus maria, po to zachodzilam w ciaze, zeby zobaczyc [emoji85] naogladaja sie slodko pierdzacego macierzynstwa w internetach a potem zdziwione, ze zycie to nie je bajka [emoji23]
A ja nienawidziłam ciąży. Była okropna, paskudna, trwała wieczność! Za to mamą być uwielbiam. Jasne, że nie jest teczowo i nic nie robi się samo, ale nikt paczków w nie obiecywał, a te najfajniejsze rzeczy w życiu zwyczajnie wymagają naszego wkładu pracy. Za przeproszeniem, nawet seks nie będzie fajny, jak się dupą nie namachasz [emoji14]
 
Dziewczyny czy któraś z was ma, albo przed porodem miała zdretwiale dlonie? Polozna powiedziala mi, ze dzidzius uciska jakis nerw i dlatego tak mam. Ale to juz 2 miesiąc. Ręce opuchnięte oczywiscie. Myslicie , ze po porodzie ustąpi?
Ja tak mam. mi lekarz mówi że to normalne zjawisko. po nocy nie mogę zamknąć dłoni a zeby cos dokrecic czy odkręcić to nie ma opcji. Polozna kazała ćwiczyć zaciskanie i tyle.
 
@RooibosGirl , @Olka.fasolka tak do mnie wszyscy, że jeszcze zatęsknię za brzuszkiem . Kur...jak zatęsknię to sobie zrobię drugie! I nikt tez nie mówił, że ostatni miesiąc ciąży trwa 2 lata;D ta wyjdzie jak będzie chciał...a skąd te wszystkie wywoływane porody po terminie? I każdy dzień w brzuszku jest na wagę złota...a moje dobre samopoczucie już się nie liczy ?
Ja po stopach ...w poniedziałek sesja, we wtorek brwi i w środę mogę rodzic :dd
 
Ja tak mam. mi lekarz mówi że to normalne zjawisko. po nocy nie mogę zamknąć dłoni a zeby cos dokrecic czy odkręcić to nie ma opcji. Polozna kazała ćwiczyć zaciskanie i tyle.
O, mam to samo! Nie mogę rano zacisnąć palców, to jest okropne. Poza tym chciałam dzisiaj wymienic wtyczki w kontakcie, najpierw nie mogłam wyciągnąć tej co była, a potem przez kilka minut męczyłam się żeby wcisnąć nową. Totalny słabeusz
 
Mialam to usg.
Lekarz stwierdzil ze pecherz jest mniejszy. Czyli ze dziala i nie trzeba interweniowac teraz gdy mala jest w brzuchu. Wspomnial tylko ze moze jeszcze z innym lekarzem skonsutuje i ze po narodzinach porzadnie bedzie trzeba zbadac ja bo teraz jest ulozona poprzecznie, kregoslupem do gory, lozysko przodujace sie zrobilo wiec widzial tylko jedna nerke tak dokladnie. Ta druga mu tylko na chwile sie pokazala.
Pewnie do jutra bede musiala czekac zeby sie cos dowiedziec konkretniej "co dalej"

Nie wiem czy mnie puszcza do domu czy beda chcieli trzymac zeby zrobic CC.
Dzisiaj mam 38+2

Super wieści. Odetchnelaś?
Hahaha szczupłą to ja byłam przed ta ciążą i planuje wrócić do tej figury, ale to jeszcze dluuuuga droga :)A ja nienawidziłam ciąży. Była okropna, paskudna, trwała wieczność! Za to mamą być uwielbiam. Jasne, że nie jest teczowo i nic nie robi się samo, ale nikt paczków w nie obiecywał, a te najfajniejsze rzeczy w życiu zwyczajnie wymagają naszego wkładu pracy. Za przeproszeniem, nawet seks nie będzie fajny, jak się dupą nie namachasz [emoji14]

Z tym seksem przebiłaś wszystko..
 
reklama
@RooibosGirl , @Olka.fasolka tak do mnie wszyscy, że jeszcze zatęsknię za brzuszkiem . Kur...jak zatęsknię to sobie zrobię drugie! I nikt tez nie mówił, że ostatni miesiąc ciąży trwa 2 lata;D ta wyjdzie jak będzie chciał...a skąd te wszystkie wywoływane porody po terminie? I każdy dzień w brzuszku jest na wagę złota...a moje dobre samopoczucie już się nie liczy ?
Ja po stopach ...w poniedziałek sesja, we wtorek brwi i w środę mogę rodzic :dd
Mnie też denerwuje takie gadanie. Chociaż i tak mnie najbardziej wpienia jak komuś mowie, że chciałabym mieć dwoje dzieci, a ktoś mi gada, że po pierwszym mi się odechce...
 
Do góry