reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A jak karmienie? Bolą cycki?
Bolały na początku. Później przyszedł nawał to zimne okłady wjechały i teraz już jest OK. Zawsze jak złapie to takie dziwne jeszcze uczucie ale niczym nie smaruje. Jak się coś bd dziać to po prostu mlekiem bd smarować. Też nie uciekam ich w staniku i staram się wietrzyć bo też jakoś ulgę przynosi to :rolleyes2:
 
Same dobre wiadomości :)
A po ilu dniach ściągnęła Ci szwy ?
Bo u mnie będzie położna w piątek to będzie 7 dzień i tak myślę czy już się uda ich pozbyć .
Tak u mnie też po 7.
Ale odwagi nie mam by tam spojrzeć .
Niby mało nacięta i 6 szwów ale jakiś lekki stresuj jest. Poleciła mi na gojenie preparat Szustak.
 
reklama
Na patologie nie ma miejsc, przy mnie odprawily jedna dziewczynę.
Przyjmowała mnie dr andruszczyk czy jakoś tak.
Ja już po cc w trybie pilnym bo od wczoraj dodatkowo znikły wody.

Oliwka 2160cm, 49cm, 10punktow.
Widzialam ja dosłownie 2 minutki, leży w inkubatorze robią wszystkie badania, podają trochę tlenu bo saturacja niby jest ok ale nie raz spada.

Jest bardzo bardzo malutka i śliczna [emoji7]
Gratulacje!
 
Do góry