reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

To rzeczywiście slabo
Ja sprowadzilam mame na porod, ale i tak będę potrzebowac kierowcy do szpitala, jezeli maz nie zdazy. Tesc mi obiecal, ze bedzie dostepny, a jak nie w sumie zawsze uberem moge jechac.

Przypomnij naturalnie czy planowa cesarka?
Jak planowo łatwiej coś ustalić. Gorzej jak się siedzi jak na bombie i czeka.
Mój rodzice 100 km to ciężko im przejechać z chwili na chwilę, a teściowie ulica obok 5min piechotą
 
reklama
Mnie tam nie obrzydza jak widzę kobiety karmiące i widać im pierś. Bardziej chodzi mi o to, że ja się poprostu wstydzę i sobie nie wyobrażam karmić dziecka publicznie z odslonietym cycem. Mam duży biust i czasem nawet na plaży wstydzę się pokazać . Taki mam kompleks dziwny
Możliwe że ci minie przy karmieniu zmienia się podejscie do biustu
 
Przypomnij naturalnie czy planowa cesarka?
Jak planowo łatwiej coś ustalić. Gorzej jak się siedzi jak na bombie i czeka.
Mój rodzice 100 km to ciężko im przejechać z chwili na chwilę, a teściowie ulica obok 5min piechotą
Mam nadzieje ze naturalnie sie uda tez tym razem. Moja mama ma 900 km do nas, wiec siedzi od polowy sierpnia juz ☺ tesciowie 15 min piechota, wiec tez blisko
 
To szybko. Po ilu dniach? Mi kazali po 9 ale to niedziela, wiec zdejma mi po 10.. juz sie boje jak cos tam sie zroslo :/
W ogole byla u mnie polozna dzis bez zapowiedzi, bo mowi, ze piersza wizyta musi byc niezapowiedziana.
Pierwsze słyszę z tą położną , do mnie normalnie zadzwoniła żeby się umówić na konkretny dzień i godzinę .
 
Obu na raz się nie używa. Albo próżnociąg albo kleszcze. To zależy czym woli operować położna. Wbrew pozorom to nie jest aż tak złe rozwiązanie ale wiadomo lepiej bez... Kacper był próżnociągiem wyciągany z wiadomych przyczyn. Po tym dziecko musi i tego dopilnuj mieć USG przezciemiączkowe już w pierwszej dobie życia. Tzn. gdyby ci wyciągali młodą próżnociągiem. Dobrze też zaliczyć kilka wizyt u neurologa dziecięcego po takim porodzie. W pierwszym miesiącu i potem wedle uznania lekarza.
Zabezpiecza i ratuje życie dziecku , ale nie wyobrażam sobie ,żeby w XXI wieku dochodziło do takich metod jeśli lekarze są świadomi zagrożenia.
Jesli będzie mus , to zrobią tak , ale ja sobie nie wyobrażam , bo wiem ,że po takim proodzie mogą być powikłania neurologiczne. W mojej rodzinie jest taki przypadek. Jesli lekarz zaproponuje mi CC nie odmowie. Choć zapieralam się rękami i nogami że sn. Może być dobrze , ale nie musi. Bardziej zależy mi na dziecku niż na dziurze w brzuchu.

Szczerze jeśli się nie przekręci , będę modliła się o to ,żeby skończyło się CC.
 
reklama
Leżę pod ktg na IP dali mi zastrzyk z nospy, przyszła jakaś młoda lekarka i mówi że po ktg mnie zbada i jeszcze nawija że problemy z nerkami nie stanowią powodu do cesarki !!!
Co za ...szkoda gadać. Masz skierowanie na cc??Jeśli tak to nie wiem po co takie komentowanie. Powiem Ci, że biedna jesteś w tym wszystkim. Nacierpisz się i w dodatku zero zrozumienia.
 
Do góry