reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
@Adell1994 a moje jedne pomarańczowe, a jedne różowe :D a ciuszków do szpitala nie bierzesz ?
A pod pajacyka zakłada się jeszcze body ?
Na wyjście to tam się nie martwię, bo i tak mam kocyk ten do fotelika to nie będę wymyślać :)
@seremida zaskoczylas z ta godzina :) odpoczywaj i gratuluje z całego serca :* @Paulamamula gratuluje :)
 
Jak już się zacznie to nie będzie odwrotu :) Ja Cię rozumiem bo to też będzie mój pierwszy poród i nie wiem na co się szykować ale mój plan to pójść, urodzić , wyjść :) wiadomo że będzie bolało ale po tym bólu zobaczymy nasze dzieciątka :)
Dziewczyny, jestem po ktg. Ponoc jest ok. Powtorka w sobote wiec na razie wrocilam w dwupaku. I dobrze, bo nie bylam gotowa psyhicznie. Poza obejrzeniem ktg przez lekarza nic qiecej sie nie wydarzylo. Kazal jednak zglaszac sie na ip gdyby cokolwiek mnie zaniepokoilo. Niby ok, ale mam lekki niepokoj, bo zadnych badan mi nie zrobili, usg, przeplywow, pomiarow, a ten brzuszkowy synal mnie niepokoi, bo sie malo rusza. Jakos dotrwam do soboty i sie okaze co i jak, albo znowu mnie odesla. Generalnie to powinni mi zrobic cc albo 1 albo 5 czyli tydzien przed terminem z usg prenatalnego albo om.
Zaraz postaram sie Was doczytac, bo nalezy mi sie troche lezingu i relaksu (ja na szpitale reaguje stresem).
 
@Adell1994 a moje jedne pomarańczowe, a jedne różowe :D a ciuszków do szpitala nie bierzesz ?
A pod pajacyka zakłada się jeszcze body ?
Na wyjście to tam się nie martwię, bo i tak mam kocyk ten do fotelika to nie będę wymyślać :)
@seremida zaskoczylas z ta godzina :) odpoczywaj i gratuluje z całego serca :* @Paulamamula gratuluje :)
U nas w szpitalu dają ubranka więc swoich nie biorę bo położna mówiła że jak się zrobi zamieszanie i moje ubranka pójdą do pralni to już są nie do odzyskania :) także ja biorę tylko na wyjście :)
 
Miała być 11:30, ale koleżanka z bloku poprosiła, żeby zamienili kolejność [emoji12]


Gratulacje!


Wszystko zależy od samopoczucia. Mam leżeć na płasko póki znieczulenie nie puści. Później mogę się kręcić w łóżku. Wieczorem postarają się mnie postawić na nogi i wtedy będę mogła iść na normalną salę.
Gratuluję i powodzenia trzymam kciuki
 
reklama
Dziewczyny, jestem po ktg. Ponoc jest ok. Powtorka w sobote wiec na razie wrocilam w dwupaku. I dobrze, bo nie bylam gotowa psyhicznie. Poza obejrzeniem ktg przez lekarza nic qiecej sie nie wydarzylo. Kazal jednak zglaszac sie na ip gdyby cokolwiek mnie zaniepokoilo. Niby ok, ale mam lekki niepokoj, bo zadnych badan mi nie zrobili, usg, przeplywow, pomiarow, a ten brzuszkowy synal mnie niepokoi, bo sie malo rusza. Jakos dotrwam do soboty i sie okaze co i jak, albo znowu mnie odesla. Generalnie to powinni mi zrobic cc albo 1 albo 5 czyli tydzien przed terminem z usg prenatalnego albo om.
Zaraz postaram sie Was doczytac, bo nalezy mi sie troche lezingu i relaksu (ja na szpitale reaguje stresem).
To też już niedługo . W sobotę 1 :) skoro nie byłaś przygotowana psychicznie to może to i lepiej że nie zostawili Cię już dzisiaj w szpitalu.
 
Do góry