reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
A ja wczoraj miałam.wizytę (36+2) i młoda była główką a dziś na wizycie u diabetolog miednicowo...masakra osiwieję...żeby jeszczd tak się kręciła...już mam czarny scenariusz CC
A mówią że jak dziecko w tym tygodniu już ułożone główką do dołu to nie zmieni pozycji . Ale Twoja to jakaś akrobatka widzę . Oby się udało jednak uniknąć cc
 
Witam się ospale napiszę po krotce ...tak zgadza się planowana CC mialam na poniedziałek,ale wczoraj po 24,znaczy dziś zrobiło mi się wyjątkowo słabo o zaczęły się mocne ale nieregularne skurcze ,zaczęła mnie boleć głowa myślę mój na nocce ,pojadę na IP zobaczę .... Po badaniu rozwarcie ,szyjka do porodu ale skurcze nie nieregularne...rano powtórka z rozrywki więc na Stół...zrobili mi CC ,...
Emilek waży 3960 [emoji43] i długi na 57 jest cudowny .....a miał mieć 3500 więc prawie jak mój pierwszy i pomimo tego że przez CC to położna mówi że zmęczony i mruczy ...nic dziwnego razem już ostatnio byliśmy umęczeni ja też jeszcze przysypiam pozdrawiam was i dziękuję za miłe słowa
 
No niekoniecznie. Nie widzi mi się poród w 37 tyg. Najgorsze jest to ze ja nocne skurcze mam codziennie :(
Mam nadzieje ze donoszę..
A ja myślałam że Ty masz termin na początek września . To faktycznie trochę szybko , ale już bezpiecznie przynajmniej. Życzę Ci żeby udało się jeszcze trochę wytrzymać żeby maleństwo mogło troszeczkę pobyć w brzuchu .
 
No niekoniecznie. Nie widzi mi się poród w 37 tyg. Najgorsze jest to ze ja nocne skurcze mam codziennie :(
Mam nadzieje ze donoszę..[/QUOTE
Może donosisz - ja mam skurcze i nocne i dzienne od ponad miesiąca (w nocy takie, ze ze snu mnie wyrywaja) i nadal się kulam. Nie martw się na zapas. Jeszcze tydzień i dziecko będzie donoszone.
 
reklama
Witam się ospale napiszę po krotce ...tak zgadza się planowana CC mialam na poniedziałek,ale wczoraj po 24,znaczy dziś zrobiło mi się wyjątkowo słabo o zaczęły się mocne ale nieregularne skurcze ,zaczęła mnie boleć głowa myślę mój na nocce ,pojadę na IP zobaczę .... Po badaniu rozwarcie ,szyjka do porodu ale skurcze nie nieregularne...rano powtórka z rozrywki więc na Stół...zrobili mi CC ,...
Emilek waży 3960 [emoji43] i długi na 57 jest cudowny .....a miał mieć 3500 więc prawie jak mój pierwszy i pomimo tego że przez CC to położna mówi że zmęczony i mruczy ...nic dziwnego razem już ostatnio byliśmy umęczeni ja też jeszcze przysypiam pozdrawiam was i dziękuję za miłe słowa

Powodzenia ! Dużo milosci ! :)
Urodziłaś w terminie?
 
Do góry