reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

No i niestety dziewczyny muszę się jeszcze pomęczyć :( kuźwa nie mam wypisu jeszcze ze szpitala bo jeszcze go nie zrobili !! Wyszłam 16 a go jeszcze nie ma !!! A lekarz chce go mieć i na tej podstawie mi wypisze to skierowanie na Cc , wizytę mam na czwartego umówiona.. ja już nie mam mocy kolejny tydzień czuje że tak do końca będę już cierpieć ... Mam nadzieję że zacznie się samo jak u dziewczyn i nie będę musiała tak długo czekać ... Wiem że to już nie długo ale ja już nie mam mocy :( cały czas ból i ból
Do tego miałam robione dziś USG nerek na nowym sprzęcie są dwa kamienie na nerce i powiększone nerki ..
 
reklama
Noo. Sa takie madre. Zeby nie zaliczyc wszystkich koncowych dolegliwosci, zeby skora nie potrzaskala i zeby dziecko za wielkie nie bylo......
Matko .[emoji19] [emoji19] [emoji19]


A ja sprzątnęłam sobie lodówkę.
Aż mężowi się przyznałam ,że wstyd mi , bo tak zapuścilam się przez okres ciąży z tym sprzątaniem. Potrzeba mi kopa konkretnego . Zawsze potrafiłam się zmotywować. Praca , gotowanie i sprzątanie dzień w dzień. Dawałam radę . A teraz ?? Totalne lenistwo. Co tu się oszukiwać.

Mam nadzieję ,że jak mała się urodzi to będzie moja motywacją do systematyczności, która potrafię w sobie wyrobić .
 
No i niestety dziewczyny muszę się jeszcze pomęczyć :( kuźwa nie mam wypisu jeszcze ze szpitala bo jeszcze go nie zrobili !! Wyszłam 16 a go jeszcze nie ma !!! A lekarz chce go mieć i na tej podstawie mi wypisze to skierowanie na Cc , wizytę mam na czwartego umówiona.. ja już nie mam mocy kolejny tydzień czuje że tak do końca będę już cierpieć ... Mam nadzieję że zacznie się samo jak u dziewczyn i nie będę musiała tak długo czekać ... Wiem że to już nie długo ale ja już nie mam mocy :( cały czas ból i ból
Do tego miałam robione dziś USG nerek na nowym sprzęcie są dwa kamienie na nerce i powiększone nerki ..
Mati, bardzo wspolczuje. A moze, jesli masz takie mozliwosci, pojechac do tego szpitala i wymoc na nich ten wypis. Przeciez to granda jakas i nadaje sie do rzecznika praw pacjenta. Chyba maja termin na wystawienie dokumentu? Zupelnie powaznie: zadzwonilabym do NFZ-tu i zapytala jak to powinno byc.
 
No to mnie chyba też czeka CC że względu na to, że urodzić SN bym urodziła, ale po porodzie do serca trafia bardzo dużo krwi, a moje serce jest z zaweżaniem drogi odpływu lewej komory, więc ilość tej krwi może mi zatrzymać serce. Pytanie czy wtedy ICD nie powinno zadziałać. Zobaczymy co jeszcze powiedzą inni. Jak już planowo cesarka 5 września lub jak zobaczą, że koniec może być bliski to szybciej, no chyba, że jednak ktoś stwierdzi, że urodze naturalnie. Jak na razie mam czekać i badają mi tętno dziecka co jakiś czas oraz KTG 2 razy dziennie.
Przynajmniej wiem jaki jest powód tego rozważania nad cesarka.
 
Biedna :sad:
Niektore laski prywatnie za pieniadze cc na zyczenie sobie robia w 37tc zeby nie utyc za bardzo a czlowiek cierpi i kuzwa kaza czekac na cud z nieba. Ciekawe jakby sami taki bol mieli znosic to czy by tak czekali
Ja już mam dość tyle miesięcy w bólu , gdybym miała 5tysiecy to by mi zrobili od reki pewnie CC ..
 
reklama
No i niestety dziewczyny muszę się jeszcze pomęczyć :( kuźwa nie mam wypisu jeszcze ze szpitala bo jeszcze go nie zrobili !! Wyszłam 16 a go jeszcze nie ma !!! A lekarz chce go mieć i na tej podstawie mi wypisze to skierowanie na Cc , wizytę mam na czwartego umówiona.. ja już nie mam mocy kolejny tydzień czuje że tak do końca będę już cierpieć ... Mam nadzieję że zacznie się samo jak u dziewczyn i nie będę musiała tak długo czekać ... Wiem że to już nie długo ale ja już nie mam mocy :( cały czas ból i ból
Do tego miałam robione dziś USG nerek na nowym sprzęcie są dwa kamienie na nerce i powiększone nerki ..

Ale to jest jakaś masakra !!!
To co oni ten wypis ręcznie na papirusie piszą. I żeby przez takie coś musieć w Twoim stanie tyle czekać :( Biedna :(
A który to szpital ?
 
Do góry