reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Jadę autobusem i usiadłam koło babki która ma takie perfumy jakie zawsze używała moja szefowa. A że wiecie lub niektóre nie, że przez nią to ma tabletkach byłam i ogólnie ma terapii, to wyobraźcie sobie jak to zapach jednak silny zmysł.
Dostałam jakieś nerwicy, zaczęłam się trząść a brzuch taki skurcz jakiego nigdy nie miałam.. wysiadłem z autobusu i czekam na następny!!! Takie jazdy mam :(
Wiele wspomnień opieramy na zapamiętanych zapachach.. biedna. Dobrze, że wysiadłaś. Postaraj się uspokoić. Nie pozwól, żeby jakiś pióropusz psuł Ci zdrowie!
 
@bellina bo sie kiedys naczytalam, ze pasy w ciazy moga wyrzadzic wiecej szkody niz zapewnic bezpieczenstwa, ale to w sumie jak ja prowadze. jak jezdze z mezem to zapinam, bo dla mnie jezdzi jak wariat i panikuje :p wtedy trzymam sie za zapiety, ale zblokowany pas i na niego krzycze [emoji23][emoji85]
 
@bellina bo sie kiedys naczytalam, ze pasy w ciazy moga wyrzadzic wiecej szkody niz zapewnic bezpieczenstwa, ale to w sumie jak ja prowadze. jak jezdze z mezem to zapinam, bo dla mnie jezdzi jak wariat i panikuje [emoji14] wtedy trzymam sie za zapiety, ale zblokowany pas i na niego krzycze [emoji23][emoji85]
No to złych artykułów się naczytałaś niestety. Wyobraź sobie co by było gdybyś wpadła brzuchem na kierownicę albo wypadła przed przednią szybę.
Po prostu pas musi być poprawnie zapięty.
A nigdy nie wiesz czy jak Ty prowadzisz ktoś w Ciebie nie wjedzie.
Nie piszę by straszyć czy się wymądrzać, tylko byś pomyślała jeszcze raz.
 
Mnie już nogi do d.... Włażą. Chodzę i chodzę bo tak najmniej boli. Skurcze raz co 10 raz co 12 minut. Normalnie się czuje jak na jakimś kacu ...oby to faktycznie jak najszybciej było te rozwiązanie.
 
No to złych artykułów się naczytałaś niestety. Wyobraź sobie co by było gdybyś wpadła brzuchem na kierownicę albo wypadła przed przednią szybę.
Po prostu pas musi być poprawnie zapięty.
A nigdy nie wiesz czy jak Ty prowadzisz ktoś w Ciebie nie wjedzie.
Nie piszę by straszyć czy się wymądrzać, tylko byś pomyślała jeszcze raz.

Moze i tak ;)
 
reklama
Mnie już nogi do d.... Włażą. Chodzę i chodzę bo tak najmniej boli. Skurcze raz co 10 raz co 12 minut. Normalnie się czuje jak na jakimś kacu ...oby to faktycznie jak najszybciej było te rozwiązanie.
To pewnie już niedługo przywitamy na świecie nowe dzieciątko . Życzę Ci żebyś jak najkrócej się męczyła
 
Do góry