reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja mimo leżenia
Brzuszek się napina non stop , częściej pojawiają się skurczybyki ,ale takie nieregularne ,więc leżę ....
 
reklama
Niech się kończy ten dzień... ta ciąża też... wiecznie coś... jutro módlcie się za mojego ginekologa bo zabiję ch..ja. Ma mi powiedzieć czemu cierpię i skąd te za..ne upławy! Nie wyjdę od niego póki mi nie pomoże...
 
Ja mimo leżenia
Brzuszek się napina non stop , częściej pojawiają się skurczybyki ,ale takie nieregularne ,więc leżę ....

Niektórzy twierdzą ze leżenie nie pomaga na skurcze. Ale nie będę tu się mądrzyć żeby potem ktoś nie miał pretensji do mnie. Wiecie każdy według siebie. Ja ostatnio miałam większe skurcze jak leżałam niż jak chodziłam.
 
Dobrze że jutro mam ginekologa niech mi powie skąd te zielone upławy o tej samej godzinie mi się biorą. I to jeden i na dobę spokój. W ogóle kuje mnie podbrzusze i ci..a. Nie że cały czas... brzuch boli i mam dość. Zwariuję lub szlag mnie trafi...
No kurczę niech Ci zleci jakiś posiew wymaz na bakterie ... to nie tanie badania wiec szkoda kasy na prywatnie. A zawsze coś rozjaśni
 
Tego nam było trzeba :/
No... i jeszcze 90% wilgotności powietrza do tego poproszę a od razu pakuję się do szpitala niech mi dadzą coś dożylnie na ochłodzenie.



Wiecie co boje się że nie dociągnę do 12 sierpnia... Mikołaj rzadziej i skąpiej czyli krócej się rusza. Skurcze. Szyjka. Rozwarcie. Trzecia ciąża i skłonność do szybkiego rodzenia... jak się rozkręci to obawiam się że nie będę gotowa psychicznie. Wiem marudze... dół mnie dopadł. Ale mam dziś skurcze bolesne i dużo...
 
Niektórzy twierdzą ze leżenie nie pomaga na skurcze. Ale nie będę tu się mądrzyć żeby potem ktoś nie miał pretensji do mnie. Wiecie każdy według siebie. Ja ostatnio miałam większe skurcze jak leżałam niż jak chodziłam.
Tak tylko ja niemoge wstawać bo mały uparcie pcha się na świat ,w szpitalu skurcze miałam co 3 min i rozwarcie a to był 32 tydz ,puścili mnie do domu z zaleceniem leżenia ... uwierz łatwo nie jest ale jeszcze tydzień muszę wytrzymać wejdę w 36 tydz i niech się dzieje wola nieba bo naprawdę mam dość i to jeszcze w te upały
 
reklama
Niektórzy twierdzą ze leżenie nie pomaga na skurcze. Ale nie będę tu się mądrzyć żeby potem ktoś nie miał pretensji do mnie. Wiecie każdy według siebie. Ja ostatnio miałam większe skurcze jak leżałam niż jak chodziłam.
Ja przez to że od samego początku ciąży brzuch mnie boli, teraz te nerki to już nawet nie wiem czy mam skurcze.. i jak to wygląda...
 
Do góry