reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Matko, co za forum, same seksoholiczki [emoji14] już Wam pisze o co chodzi - mój Przemko ogólnie nie pije, żeby nie bylo, jedynie w weekend jakieś piwko i to wiadomo też odstawia na miesiąc przed porodem, bo Królowa Matka vel Hipopotam Kanapowy tak zarządziła [emoji14] ALE. Pan Domu jutro ma urodziny. Te ostatnie przed czterdziestymi. Chciał sobie więc w sobotę naszych znajomych zaprosic. No i tu mam problem, bo z jednej strony nie chce być jędzą, do na toast na własne urodziny nie pozwala, a z drugiej wiem, że te dzieciaki to małe wredne istoty z doskonałym wyczuciem i co jeśli akurat młody się postanowi wykluc tego nieszczęsnego dnia? No i jestem w kropce :/

Ja bym chyba byla jedza i kazala nie pic, zwlaszcza w Twojej niepewnej sytuacji. Ale nie wiem jak Twoj podchodzi do tematu „toastow”, bo u mojego na kieliszku szampana, czy urodzinowym drinku by sie nie skonczylo :p moze dlatego mam takie odczucie.
Jesli potrafilby toastowac z wyczuciem, to moze faktycznie pomysly Kasi sa spoko
 
Dobrze że jutro mam ginekologa niech mi powie skąd te zielone upławy o tej samej godzinie mi się biorą. I to jeden i na dobę spokój. W ogóle kuje mnie podbrzusze i ci..a. Nie że cały czas... brzuch boli i mam dość. Zwariuję lub szlag mnie trafi...
 
Brałam trzy antybiotyki które nie pomogły, teraz mogę tylko nospe i Apap .. a Ty co bierzesz może twoje specyfiki by mi pomogły ..

Ja nie biorę antybiotyków. Nie mogę. Ale zły wynik moczu miałam tylko raz. Także się pilnuje mocz badam co tydzień. Biorę urosept i pije żurawinę żeby było bez bakterii. Nospe a jak boli to buscopan mi gin zalecił i jest naprawdę ok. Bardzo pomaga jak boli.
 
No i namowilyscie mnie....mój sie już śmieje że mnie ...
IMG_20180730_185923.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180730_185923.jpg
    IMG_20180730_185923.jpg
    42,9 KB · Wyświetleń: 227
reklama
Do góry