reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
IMG_0961.JPG
popadało. Byliśmy u teściowej , potem na obiedzie i na lodach. I wracamy do domu.
 

Załączniki

  • IMG_0961.JPG
    IMG_0961.JPG
    369,5 KB · Wyświetleń: 226
U nas trochę się wiatr zerwał i chmury są.. Ale nic więcej...

Goj, mąż już opędzlował wszystkie 3 i zadowolony.. mówię mu, że teraz na jakiś czas spokój:)
 
Mam książkę ale chyba nie jest fajna... charlotte link ,,wielbiciel" ogólnie lubię jej książki ale ta jest mega banalna choć zaczynała się dobrze

Ja się ostatnio wzięłam za książki "O zyciu" że tak powiem. W ciąży z D i jak był mały też tak mialam:) obecnie męczę Pawlikowską " życie jest wolnością" . No mecze to za duzo powiedziane bo lekko wchodzi..
 
reklama
Do góry