reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U mnie wieje. Obudziłam się mokra z tłuczącym sercem. Głodna. Zła. Zjeb...m męża. Poryczałam się. Rzygam tą ciąża.
 
reklama
Ja się nie mogę ostatnio skupić na czytaniu ... i nie jestem na czasie z książkami. Jak już to podczytuje młodym [emoji4]
A propo książek nie wiem dokładnie od kiedy ale każdemu nowonarodzonemu dziecku w Polsce mają dawać w szpitalu książkę "Pierwsze Wiersze"...
I jeszcze jakieś w żłobkach przedszkolach i szkołach... ale to chyba już nie personalnie tylko dla ogółu..
 
A propo książek nie wiem dokładnie od kiedy ale każdemu nowonarodzonemu dziecku w Polsce mają dawać w szpitalu książkę "Pierwsze Wiersze"...
I jeszcze jakieś w żłobkach przedszkolach i szkołach... ale to chyba już nie personalnie tylko dla ogółu..

Widziałam w nocy w Tv.
 
Nie.. spałam na "czuju" często mam tak w dzień. Kiedyś wyczytałam że to jest jakiś tam nagły skok ciśnienia... Nieważne... już mi nie tłucze... ale jakaś jestem beznadziejna... jeszcze skurczybyka miałam wrednego.

No te drzemki w dzień się tak często kończą taka dezorientacja i wogole. Ważne ze już lepiej.
 
No te drzemki w dzień się tak często kończą taka dezorientacja i wogole. Ważne ze już lepiej.
Podejrzewam z..nego sąsiada co ryja drze nawet jak bajki dzieciom opowiada.

Widziałam w nocy w Tv.
Czyli nie mam urojeń ;)
Ja uwielbiam książki kupować. Dostawać... Także dla mnie to rarytas ;) swoją drogą fajnie że znów będę mogła kupować jakieś bajeczki bo moi to już o piłce, koniach itp. czy opowiadania a najlepiej komiksy.
 
reklama
Podejrzewam z..nego sąsiada co ryja drze nawet jak bajki dzieciom opowiada.


Czyli nie mam urojeń ;)
Ja uwielbiam książki kupować. Dostawać... Także dla mnie to rarytas ;) swoją drogą fajnie że znów będę mogła kupować jakieś bajeczki bo moi to już o piłce, koniach itp. czy opowiadania a najlepiej komiksy.

Ja uwielbiam zapach książek :) No i kupowanie, dostawanie, czytanie- w końcu mama polonistka taka z prawdziwego zdarzenia to nauczyła
 
Do góry