reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mama7 to moje drugie dziecko, córka ma 3,5 roku. Pierwsze rodziłam w międzyleskim, teraz zastanawiam się nad nowym oddziałem na żwirki i wigury, słyszałaś może coś o tym oddziale?
o żelaznej nic nie słyszałam i nie brałam pod uwagę.
Witaj:happy: ja termin z OM na 21.09, z USG na 17.09, druga córka.
Ja spać nie mogę od 3:00...bezsensu...leżę sobie i przewracam się z boku na bok. Mąż właśnie wstaje do pracy i dziwi się że nie śpię :-p w sumie to zjadłabym coś :happy:
Od dzisiaj z młodą w domu bo jej przedszkole juz ma wakacje a nie zapisywałam jej na dyżur gdzie indziej. Moze uda sie zasnac bo bede nieprzytomna w dzień a młoda pewnie bedzie chciała iść na plac zabaw itp, itd.
Obym tak wstawała bez problemu jak mała się urodzi :happy::happy::happy2:
 
reklama
Ja się ostatnio dowiaduję że przede mną tu wszystkie chłopy i część bab truchleją... ale Pan Hydraulik będzie miał przerypane bo nowe mieszkanie też pod jego juryzdykcją (tak to się pisze? bo mi telefon sugeruje głupoty)

Bo jesteś Taka fest babka co się nie czai tylko prosto z mostu wszystko. A większość woli takie ciche ciamajdy bez własnego zdania.
 
Niemożliwe jesteście.. tylko na spacer wyszłam wieczorem A tu tyle napisane..
Byliśmy w parku i tak zapachnialo goframi, że poleżałam chwilę i odpaliłam gofrownicę.. teraz zgaga..
Młody dał radę 1.. ten to nie mączny, m chyba że 4 z dżemem i bitą śmietaną.. pycha..

Goj podziwiam, że chcesz jeszcze nad morze. Jak mnie ostatnio teść gdzie na wakacje, to ja że tylko na porodówkę. Taki spacer dla mnie jak dzisiaj do parku 1km w 1 stronę to max . Zwłaszcza wieczorem. I to z odpoczynkami na ławce..

Nasza poczęta 16 grudnia.. pamiętam jak się z mężem " godzilismy" po kłótni.. I nawet pomyślałam że to ten czas, ale tyle lat nic to bez przesady.. A już w święta ciągle śledzi mi się chciało i było to dziwne, bo ja lubię, ale w wigilię, ale święta w życiu nie jadłam.. I coś mnie tknęło, że może.. Ale wypierałam. Czekałam na okres w Sylwka, nawet myślałam że test kupię, ale znów wyparlam , że na pewno dostanę.. I tak 1.01.. wieczorem plulam dobie że wszystko pozamykane i nie mogę kupić.. 2 po południu była już gruba krecha ..

Adell nie piszesz? Wszystko ok?
Dareczka?

W moje urodziny :) no właśnie gdzie te dziewczyny ?
 
No właśnie. U mnie od dwóch tyg pojawiają się napinania brzucha i się zastanawiam czy to już czy nie już? Niby trzecia ciąża, ale pierwszy raz mogę się do porodu przygotować, poprzednio odbyły się wcześniej z nienacka i mam teraz dużo czasu na "gdybanie"
 
A ja dalej nie wiem kiedy to skurcz, kiedy twardnienie a kiedy się mała wypina. Bo brzuch się robi taki scisniety i twardy i jest to trochę nieprzyjemne ale a sumie to nie boli. I o... :l

Nie bój się. W razie czego pojedziesz i sprawdza. Myśle ze te właściwe poznasz bez problemu tym bardziej ze mogą być objawy dodatkowe. Ja ciagle słyszę od lekarzy ze to co opisuje to skurcze a jak pójdę na ktg to się nic nie pisze:p
 
reklama
No właśnie. U mnie od dwóch tyg pojawiają się napinania brzucha i się zastanawiam czy to już czy nie już? Niby trzecia ciąża, ale pierwszy raz mogę się do porodu przygotować, poprzednio odbyły się wcześniej z nienacka i mam teraz dużo czasu na "gdybanie"

Myśle ze wystarczy nie wpadać w panikę i czekać. Takie napinanie mam już mega długi czas i póki co w dwupaku ;) heh choć się śmieje ze byle z tydzień by sterydy zadziałały ... moja tez trzecia a w tamtych zero skurczow aż do łóżka porodowego i czuje się jak pierwszy raz ... położne się ze mnie śmieją jak słyszą historie gin- poł a ja mówię ze niewiem czy to skurcz czy co :)
 
Do góry