reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Wstaje. Każe się mężowi wieźć do ośrodka , on z młoda a ja se ten gbs każe wpisać jak jest już. Potem w końcu dzwonię o tego urologa, trza nery sprawdzić. Póki ma 7 dni na przyjęcie. I poszukam tego usg.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja mega niewyspana.. A młody od godziny nie śpi i ciagje coś chce.. mamo popraw osteze, mamo przytul, mamo jeść.. już jest 20 stopni na zewnątrz...

Kurczę chciałabym częstsze wizyty już teraz, bo co miesiąc to nie wiem co się dzieje.. aby do soboty..
 
U nas też prawie bezsenna noc. Taki gorąc...
A propos poczęcia to ja nie wiem :) może w wigilię? Test pozytywny był 9 stycznia, beta pierwsza to już była jakaś trzycyfrowa bo byłam przyzwyczajona do spozniającej się miesiaczki. A 11 stycznia jeszcze na usg nie biło serduszko, ale 25 stycznia tak. I dlatego mam te głupia wielka rozbieżność między om a usg która mnie najzwyczajniej w świecie wkurwia :) Adell1994 mnie zrozumie :) heh
Kasia powiedzenia ja w znalezieniu lekarza :)

A ciekawe czy KINDERBUENOO88 znalazła w końcu kogoś kto ją doprowadzi do konca :=

Urologa mam na czwartek. Dziś chce to usg ogarnac ale pon to ogólnie słaby dzień nikogo nie ma sensownego
 
Zaczynam odczuwać stres przed porodem. Jak jest u was?
Ja odczuwam stres przed porodem od momentu podjęcia decyzji o drugim dziecku, czyli od ponad 3 lat [emoji14] ale ja mam tokofobie, to inna sprawa ;)
A na Nfz chodzisz czy prywatnie? Ja mam co dwa tygodnie a wydaje mi się że wolałabym co tydzień już w sierpniu ale lekarz się patrzy jak na wariatke i mówi że jak wszystko dobrze to po co, miejsca w karcie nie ma. A ja się boję zostać z porodem sama :)

Jeszcze mam pytanie odnośnie czopa, do tych które widziały :) jaki to ma kolor? Białawy czy przezroczysty? Bo mój mózg na informacje galsretowaty wyobraża sobie kolor rosołu jak galaretka z zimnych nóżek. Ale to chyba jednak nie tak :oo:
Różny może mieć kolor. Raczej całkiem przezroczysty nie, bo to taka gruda śluzu, co się cała ciążę zbierała. Może być żółtawy, lekko brązowy, z nitkami krwi, ale przede wszystkim - nie przypomina normalnej wydzieliny z pochwy i nie da się go pomylić z niczym innym. Odchodzi kawałkami, albo cały, jest go duzo.

Dzień dobry!
Noc na 4 sikniecia, czyli taki standard. Ja też już od dłuższego czasu mam skurcze przepowiadające. Wczoraj ogarnęłam wstępnie plan porodu - w tym tygodniu jeszcze będziemy go omawiać z doulą i ewentualnie korygować/wybierać co najwazniejsze, bo nie wiem czy się zmieszczę na kartce A4 z tym, co nabazgralam.

Miłego dnia dziewczyny!
 
reklama
Ja odczuwam stres przed porodem od momentu podjęcia decyzji o drugim dziecku, czyli od ponad 3 lat [emoji14] ale ja mam tokofobie, to inna sprawa ;)Różny może mieć kolor. Raczej całkiem przezroczysty nie, bo to taka gruda śluzu, co się cała ciążę zbierała. Może być żółtawy, lekko brązowy, z nitkami krwi, ale przede wszystkim - nie przypomina normalnej wydzieliny z pochwy i nie da się go pomylić z niczym innym. Odchodzi kawałkami, albo cały, jest go duzo.

Dzień dobry!
Noc na 4 sikniecia, czyli taki standard. Ja też już od dłuższego czasu mam skurcze przepowiadające. Wczoraj ogarnęłam wstępnie plan porodu - w tym tygodniu jeszcze będziemy go omawiać z doulą i ewentualnie korygować/wybierać co najwazniejsze, bo nie wiem czy się zmieszczę na kartce A4 z tym, co nabazgralam.

Miłego dnia dziewczyny!

Tobie tez miłego !
 
Do góry