reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

To chyba nie chodzi o model tylko o sklep. W innym sklepie gdzie ogladalam byl dostapny od reki, ale tu 350 zl taniej na wozku z fotelikiem to wolalam poczekac, bo mi sie nie spieszy :) wozek cybex balios s i fotelik cybex aton m
Czy możesz napisać (jeżeli nie to rozumiem [emoji846]) ile płacisz za zestaw? My bierzemy w sklepie u Malucha na Allegro (w stacjonarnym mamy drożej) i wyjdzie nam 2 600 zł bez kilku złotówek.
 
reklama
Szczerze, jako, że jestem sprzedawcą powiem tylko, że coś takiego jest bardzo nie fair i to właśnie sprawia, że niektóre sklepy zaczęły pobierać opłaty za przymiarki. W większości sklepów spokojnie można negocjować cenę i się dogadać, ale takie "tu se poprzymierzam, ktoś mi zaniesie 5 foteli do samochodu, nauczy jak montować, a potem se zamowie w necie, bo oszczedze dwie dychy" jest mało fajne :/
Ania jako sprzedawca poradź mi proszę co mam zrobić w sytuacji gdy w naszym mieście mamy autoryzowany sklep Cybexa jednak za każdym razem gdy jesteśmy tam z wizytą aby właśnie wziąć fotelik do przymiarki za kasa stoi jakąś pani w zastępstwie i mowi że nie ma pojęcia o montowaniu fotelików do cholery... Właściciel ciągle gdzieś biega. Ma o kilkadziesiąt złotych droższy fotelik niż w sklepie internetowym. Czy biorąc balios s i aton m jest szansa coś wytargowac? Zdarzało się to u Ciebie?
 
Szczerze, jako, że jestem sprzedawcą powiem tylko, że coś takiego jest bardzo nie fair i to właśnie sprawia, że niektóre sklepy zaczęły pobierać opłaty za przymiarki. W większości sklepów spokojnie można negocjować cenę i się dogadać, ale takie "tu se poprzymierzam, ktoś mi zaniesie 5 foteli do samochodu, nauczy jak montować, a potem se zamowie w necie, bo oszczedze dwie dychy" jest mało fajne :/
Wiem, że to nie fair. Ale np. Ty jako sprzedawca na pewno możesz kupić ze zniżką to czemu ja nie mogę? ;) Z chęcią zapłacę tych kilka zlotych za możliwość przymiarki. Ale jeśli zobacze że cena jest zbytnio wywindowana, a nie będą chcieli zejść to nie kupię stacjonarnie, no nie ma głupich.
 
Szczerze, jako, że jestem sprzedawcą powiem tylko, że coś takiego jest bardzo nie fair i to właśnie sprawia, że niektóre sklepy zaczęły pobierać opłaty za przymiarki. W większości sklepów spokojnie można negocjować cenę i się dogadać, ale takie "tu se poprzymierzam, ktoś mi zaniesie 5 foteli do samochodu, nauczy jak montować, a potem se zamowie w necie, bo oszczedze dwie dychy" jest mało fajne :/

W każdej branży gdzie sprzedaż dubluje się w internecie jest ten problem. Sklep w którym pracuje, tak samo- multibrand wiele Marek drogich i popularnych. Ludzie przychodzą, przymierzają ( często przy tych przymiarkach brudzą rzeczy) po czym kupują sobie taniej online, albo nawet nie taniej. Ale jak zalando daje 100 dni na zwrot a my ,, tylko" 30... dlatego wiem jak ważna jest obsługa, by ten klient jednak kupił u nas- bo dobry sprzedawca potrafi przekonać kogoś by kupił jednak stacjonarnie, ale o takich sprzedawców z pasją ciężko :(
 
Ania jako sprzedawca poradź mi proszę co mam zrobić w sytuacji gdy w naszym mieście mamy autoryzowany sklep Cybexa jednak za każdym razem gdy jesteśmy tam z wizytą aby właśnie wziąć fotelik do przymiarki za kasa stoi jakąś pani w zastępstwie i mowi że nie ma pojęcia o montowaniu fotelików do cholery... Właściciel ciągle gdzieś biega. Ma o kilkadziesiąt złotych droższy fotelik niż w sklepie internetowym. Czy biorąc balios s i aton m jest szansa coś wytargowac? Zdarzało się to u Ciebie?
Na pewno jest szansa wytargować ;) 7% myślę, że zjedziecie ;) a pani zapytaj kiedy dokładnie jest ktos, kto się zna (btw. i tak dobrze, że pani sie przyznaje ze się nie zna :p). Albo zadzwoń i się umów na konkretną godzinę.
 
Zależy jaki wózek bierzesz. Do baliosa S trzeba dokupić adaptery, do reszty są w zestawie.
Balios s ma male kola chcemy wziac balios M
Pracujesz w wozkach itp? To prosze doradz mi jak z tym cybexem? Fajna rama itp nie ma problemu z przekladaniem fotelik spacerowka i nie trzeba adapterow do aton 5?
 
Co do tego mierzenia fotelika to u nas akurat konieczność, bo jedno z aut jest nietypowe. Tylne siedzenia są tak profilowane, że nawet nie wiem, czy czasami nie okaże się, że fotelik może być tylko z przodu :( Ale najpierw samochód musi dojechać sklepu, a żeby to zrobić to muszą ją poskręcać do końca, tyle dobrego, że chociaż silnik z powrotem pod maską a nie obok... Nie wiem ile zaśpiewają mi w sklepie za komplet wózek + wybrany fotelik i adaptery. Jak za dużo to jednak strzelę focha i będe zamawiać z internetu. Bo przymiarka pewnie płatna.
 
Hej napisz mi proszę ile placiść za woczekiwania fotelik i w jakim sklepie
My też chcemy cybexa tylko ze balios M bo ma większe koła od S i fotelik aton 5
Będę wdzięczna za odp bo szukamy gdzie naj5aniej
Sklep bejbolandia legionowo, najlepiej zadzwonic i zapytac go jaka cene oferuje, tam wlasciciel sam sprzedaje i mozna negocjowac, nam dal gratis adaptery do fotelika i fotelik mamy dostac aton m, a zamawialismy aton 5, ale to powiedzial ze w ramach rekompensaty za czas oczekiwania da nam drozszy. Dzisiaj mam go odebrac, wiec zobaczymy. Ma tez konto na allegro widzialam, ale nie wszystkie wozki ma wystawione tam, a zamowic chyba mozna kazdy model u niego. Cena za wozek 1800 zl, fotelik 450 zl
 
reklama
Balios s ma male kola chcemy wziac balios M
Pracujesz w wozkach itp? To prosze doradz mi jak z tym cybexem? Fajna rama itp nie ma problemu z przekladaniem fotelik spacerowka i nie trzeba adapterow do aton 5?
Nie ma problemów, adapterów nie trzeba, tylko jak dla mnie to bardzo twardy wózek, ale to kwestia już indywidualna ;)
 
Do góry