reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
My z mężem chcemy przede wszystkim koniec roku szkolnego bo Nas zwyczajnie wymęczył młodszy i jego rąbnięta wychowawczyni po całości. W ogóle coś mnie skurcze męczą dziś podejrzewam jelita bo zjadłam obiad w pośpiechu i mam za swoje ale pewnie no-spę na noc walnę.
Miki też dziś mam wrażenie zamulony. Niby fika ale mniej - rzadziej niż jak ja się dobrze czuję.

Na wakacje chcieliśmy zahaczyć o ENERGYLANDIĘ no ale co by mi po niej było w 7/8 msc ciąży ;)
Co do Energylandi mieszkam od niej w prostej linii z 4 km. Jeśli wybierasz się w wakacje to zdecydowanie początek tygodnia, ale zdcydowanie polecam po za sezonem. Bo więcej przedmiocie w kolejkach do karuzeli niż się tym nacieszycie.
 
Ja już po połówkowych :D uff, odetchnęłam z ulga, wszystko ok na szczęście!;-) Czaruś został Czarusiem i pokazywał swą męskość w całej okazałości :D miałam Wam powiedziec, jaka waga, ale lekarz nic nie mówił, a ja sobie o tym przypomniałam, jak wyszliśmy. Młody fikał jak szalony, lekarz mówi, że się niezle namęczył, żeby wszystko pomierzyć :D nogi na głowie i buźka zasłaniała :-) załączam fotkę
Zobacz załącznik 857320
Sliczna dzidzia super, że wszystko ok.....
 
Co do Energylandi mieszkam od niej w prostej linii z 4 km. Jeśli wybierasz się w wakacje to zdecydowanie początek tygodnia, ale zdcydowanie polecam po za sezonem. Bo więcej przedmiocie w kolejkach do karuzeli niż się tym nacieszycie.
A widzisz to cenna informacja. Może jakoś w 2019 po wakacjach...
 
Ja już po połówkowych :D uff, odetchnęłam z ulga, wszystko ok na szczęście!;-) Czaruś został Czarusiem i pokazywał swą męskość w całej okazałości :D miałam Wam powiedziec, jaka waga, ale lekarz nic nie mówił, a ja sobie o tym przypomniałam, jak wyszliśmy. Młody fikał jak szalony, lekarz mówi, że się niezle namęczył, żeby wszystko pomierzyć :D nogi na głowie i buźka zasłaniała :-) załączam fotkę
Zobacz załącznik 857320
To wspaniale, Że wszystko ok. Kolejny przystojniak rośnie ;)
 
reklama
Ja też chcę wrzesień wcześniejsze ciaze szybciej leciały a teraz tak wolno i jakaś niecierpliwa jestem, ale jeszcze niedawno pisalysmy że chcemy czuć ruchy więc myślę szybko zleci,.... GoJ mi też marza się wakacje nie mam ochoty już wstawać rano i robić trzech śniadaniowek i trzech bidonow z piciem a popołudniu ciągle to samo mycie i układanie i tak w kółko..... A wiecie że jak ktoś nie wiem że jestem w ciąży to nic nie widać hi hi:p nawet moja mama mówi gdzie ten mój brzuch hi hi lekarz dopiero za tydzień w piątek ciekawe ile przytylam.....
 
Do góry