reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mlodszy dostal jakiejs pieronskiej pokrzywki, uczulenia...jechałam rano do apteki po wapno a na 16 lekarza mamy. Mam podejrzenie ze to moze byc poczatek szkarlatyny...ale niech go lekarka zobaczy :/
mój syn miał jakiś czas temu szkarlatynę, która nie została zdiagnozowana przez dwóch lekarzy i mimo tego, że wprost pytałam czy to na pewno nie szkarlatyna i sama na własną rękę zrobiłam badania i wyszło i z tymi wynikami to od razu mi lekarka dała antybiotyk, chociaż wtedy już nie miał żadnych objawów
 
mój syn miał jakiś czas temu szkarlatynę, która nie została zdiagnozowana przez dwóch lekarzy i mimo tego, że wprost pytałam czy to na pewno nie szkarlatyna i sama na własną rękę zrobiłam badania i wyszło i z tymi wynikami to od razu mi lekarka dała antybiotyk, chociaż wtedy już nie miał żadnych objawów

Mam nadzieje ze to uczelenie tylko chociaz mi sie nie wydaje.:/ zobaczymy co lekarka powie
 
Ten defibrylator tak nie działa, że wzywa karetkę. On działa tak, że w momencie arytmii serca puszcza prądy, które stabilizują serce. Tak jak jest to przy ratowaniu życia, że naladowuja elektrody i dotykając klatki piersiowej robią strzał i ratują życie.
Z jednej strony się cieszę, z drugiej nie. Oczywiście, że najważniejsze jest, aby móc normalnie żyć, ale sama porownalam ludzi z tym do cyborgów, bo to urządzenie wystaje spod skóry. Coś mi tata mówił, że to ogranicza też możliwość podnoszenia (pytanie jak przy dzieciach). No i chyba jeżeli mi to wczepia to do końca życia jestem na to skazana, czyli zabieg co 7-10 lat. A no i gdzieś czytałam, że ten defibrylator potrafi się uaktywnić np. W trakcie seksu, bo wyczuć może wtedy jakąś nieprawidłowość. Wiem na razie tyle, muszę od lekarzy dowiedzieć się więcej.
 
Mam pytanie
Czy macie uczucie napiętego brzucha w czasie chodzenia .?Nie chodzi mi tu o macice/skurcze czy coś.
Tylko skóra jest napięta i brzuch wydaje się czasem taki ciężki. .
 
Hej dziewczyny. Byłam dziś w lidlu i u nas spory wybór w Radomiu . Bodziakow są pełne kosze :)
A ja kupiłam sobie leginsy i dwie bluzki ciążowe.

Wstałam o 4.45 z uczuciem zgagi, było mi tak nie dobrze... po 6 powiedziałam mężowi ,ze pewnie będzie rzyganko... I było.
Dziwię się , bo dobre 2 miesiące miałam od tego spokoj. A teraz jestem taka zamulona i jest mi nie dobrze .
 
reklama
@Kliska dobrze, że się Tobą zajęli, nie zamartwiaj się i ciesz się, że dzięki temu Ty i maleństwo będziecie bezpieczniejsi :) to super, że nie trafiłaś na lekarzy którzy bagatelizują problemy, bo o takich teraz nie trudno.
@Kikiriki2000 czasami tak, zwłaszcza jak zjem, nawet nie jakoś super dużo to jestem potem taka ociężała i brzuch właśnie ciągnie tak jakby na dół. Muszę wtedy chwilę usiąść i odpocząć.
Czasem się czuję jak inwalidka, albo jakbym miała rodzić za tydzień a nie we wrześniu :D
@RooibosGirl tak, całe szczęście, aczkolwiek jakieś tam ziarenko niepewności ziasiał i teraz pewnie przy każdym usg będę prosiła o obejrzenie stópek :p
 
Do góry