reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Też właśnie mam takie mieszane uczucia. Ja do końca 18 tc z niego wyjdę. A Ty dopiero wchodzisz i to z taką "końską" dawką. Dziwne. A może jeszcze poszukaj innej lekarki? I tego i tego duże dawki. To pierwsza ciąża? Miałaś jakieś niepowodzenia? U mnie niby wszystko od początku ok, ale po poronieniu od razu mi włączyli Dupha. Profilaktycznie. No dziwna sprawa...

Bolą was czasem kości - jakby to ująć - na łączeniach nogi z miednicą? Mnie często boli i tak jakby się blokuje po prawej stronie. I zapomniałam o tym wspomnieć mojemu dr.
Bolą. Się rozchodzi cośtam. Miałam tak w pierwszej ciąży w drugiej nie i teraz sie pojawiło. Pachwiny. Więzadła. Grom wie. Tak ma być ;-)
 
reklama
Hejka. W końcu powoli uświadamiam sibie ze jestem w ciąży. Cały czas boje się o swoją dzidzie po pierwszej straconej ciąży. Wczoraj bylam na kolejnej wizycie i w dalszym ciagu wszystko jest super.
Nie znamy jeszcze płci bo dzidzia ma nas w d... i obraca się pleckami. 26 kwietniamy mamy prenatalne połówkowe więc może wtedy coś zobaczymy.
Dzisiaj 17+6. Ale nie czuje jeszcze ruchów dzidzi a szkoda bo wczoraj fikało koziołki [emoji16][emoji16][emoji16]
 
U mnie połówkowe 23 kwietnia, na pierwszych lekarz mówił że coś ma między nogami i być może to chłopiec, my jakoś nie mamy parcia na płeć chociaż chciałabym wiedzieć.
 
reklama
Ja czuję że będzie dziewczyna. Ale jak @GoJ napisałaś, że to moze pragnienie a nie przeczucie to sie zastanawiam czy i u mnie tak nie jest :D

Swoją droga u mnie w domu byly 3 dziewczyny i bylo super :) a z mojego ojca, który jest złota rączka się śmieją że wszystko potrafią zrobić poza synem :p
 
Do góry