reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A potem mam sny, że chce siku i szykan toalety, ale w każdej jakby publicznej leżą kupy na podłodze i nie mogę się dostać do kabiny. I tak biegam i szukam i wszędzie te kupy. Boje się, że kiedyś znajdę czysty kibel i się zleje w łóżko :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

[emoji23][emoji23] tego typu sny tez mam obecnie ale nie aż tak hardcore’owe [emoji38]


Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom
 
reklama
Hej.

Nie wyspalam sie nic a nic strasznie bylo goraco...podbrzusze mnie strasznie boli :\

Współczuje , czyli ogólnie dzień w nienajlepszym nastroju zaczynasz ?


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Ja juz mam pierwsze [emoji28]




Gesendet von iPhone mit Forum BabyBoom

moja mama chce mi kupić rożek dla dziecka. A jak slysze slowo rożek to mnie trzepie, jest to dla mnie tak nieporęczne, że go nie chce. Mówiłam że jak bardzo chce to jakiś miekki kocyczek ale nie rożek.
 
reklama
moja mama chce mi kupić rożek dla dziecka. A jak slysze slowo rożek to mnie trzepie, jest to dla mnie tak nieporęczne, że go nie chce. Mówiłam że jak bardzo chce to jakiś miekki kocyczek ale nie rożek.
Też się zapierdalam przy pierwszym że żadnego rożka. W końcu za namową mamy kupiłam. Taki miękki bez usztywniaczy. U nas przydał się baaardzo ;)
 
Do góry