reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja sie boję jedynie o jedna rzecz w tej ciąży o nerki...z mlodszym synem od urodzenia borykamy sie z problemem lewego moczowodu, chociaż po ostatnich konsultacjach na które czekalam pół roku i prognozy mamy super i ryzyko ze to sie powtórzy znikome, ale i tak na kazdym usg zaczynając od prenatalnego lekarz ma sprawdzać czy jest wszystko ok.
 
reklama
Ja sie boję jedynie o jedna rzecz w tej ciąży o nerki...z mlodszym synem od urodzenia borykamy sie z problemem lewego moczowodu, chociaż po ostatnich konsultacjach na które czekalam pół roku i prognozy mamy super i ryzyko ze to sie powtórzy znikome, ale i tak na kazdym usg zaczynając od prenatalnego lekarz ma sprawdzać czy jest wszystko ok.

Wychodzi na to,że najbardziej boimy się tego co już znamy...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wychodzi na to,że najbardziej boimy się tego co już znamy...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

i chyba to jest w tym wszystkim najgorsze, że coś przeszliśmy, znamy i sie boimy. I te pytania a co jesli znowu sie to powtórzy, że znowu bede przechodzic to samo...najgorsze bol, lzy i bezsilność, że nie jesteś w stanie nic zrobić pomóc wziąć na siebie chociaz trochę tego ciężaru. Ja do końca będę uczulona na tym punkcie. Mimo że moj lekarz zapewnil mnie ze to wada nie zwiazana z genetyka i lekarz u którego konsultowałam syna, ze szansa na powtórzenie jest znikoma to jednak ten strach w srodku jest siedzi i będzie siedzial.
 
Czesc dziewczyny, mozna dołączyć? Wiem ze pozno ale jestem panikarą i balam sie zapeszac :) termin mam na 5 wrzesnia. Chcialabym zapytac czy ktoras z Was ma tzw stwierdzone tylozgiecie macicy? I czy lekarz w zwiazku z tym mowil cos odnosnie porodu? :)
Pozdrowienia dla wszystkich. Niestety nie nadrobie tego forum bo macie mega tempo ;p
 
Czesc dziewczyny, mozna dołączyć? Wiem ze pozno ale jestem panikarą i balam sie zapeszac :) termin mam na 5 wrzesnia. Chcialabym zapytac czy ktoras z Was ma tzw stwierdzone tylozgiecie macicy? I czy lekarz w zwiazku z tym mowil cos odnosnie porodu? :)
Pozdrowienia dla wszystkich. Niestety nie nadrobie tego forum bo macie mega tempo ;p
Witaj :)

Co do tyłozgięcia, to nie ma wpływu na poród, ponieważ w ciąży zmieni swoje ułożenie. Więc nie masz się czym martwić :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, mozna dołączyć? Wiem ze pozno ale jestem panikarą i balam sie zapeszac :) termin mam na 5 wrzesnia. Chcialabym zapytac czy ktoras z Was ma tzw stwierdzone tylozgiecie macicy? I czy lekarz w zwiazku z tym mowil cos odnosnie porodu? :)
Pozdrowienia dla wszystkich. Niestety nie nadrobie tego forum bo macie mega tempo ;p
Ja mam. To normalne. Ew. może utrudniać zajście w ciążę... a nie poród. Czego jestem dowodem. Obaj synowie urodzeni SN z czego drugi w 2.5 minuty.
 
i chyba to jest w tym wszystkim najgorsze, że coś przeszliśmy, znamy i sie boimy. I te pytania a co jesli znowu sie to powtórzy, że znowu bede przechodzic to samo...najgorsze bol, lzy i bezsilność, że nie jesteś w stanie nic zrobić pomóc wziąć na siebie chociaz trochę tego ciężaru. Ja do końca będę uczulona na tym punkcie. Mimo że moj lekarz zapewnil mnie ze to wada nie zwiazana z genetyka i lekarz u którego konsultowałam syna, ze szansa na powtórzenie jest znikoma to jednak ten strach w srodku jest siedzi i będzie siedzial.

Trzeba być dobrej myśli:):)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej @anja93 witaj, pamiętam cię z innego wątku i miałam nadzieję, że w końcu dołaczysz. Ja mam tyłozgiecie, ale nic narazie lekarz nie mówił jaki ma to wpływ na poród.
 
reklama
Dzięki dziewczyny.. :) uf tyle dobrze, ze mam duza szanse na sn. :) tez naczytalam sie roznosci ,ze przy tylozgieciu sa problemy z zajsciem. To chyba troche przesadzone gdyz akurat z tym nie mam problemu. Ten raz byl "do strzalu" :) ale @Olciaj slusznie zauwazyla, jestem z innego watku. Niestety mam jedna strate w 8tc, dlatego dluuugo balam sie cieszyc i ciezko bylo dolaczyc do watku "mamy.." :) nie pamietam Cie przepraszam..ale najwazniejsze ze tez czekasz na to szczescie. Rozumiem ze takze masz termin na wrzesien?:)
 
Do góry