reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

No to super ze u Ciebie i dzidzi wszystko dobrze :-)
No to troszkę mnie zmartwilas tymi bólami krzyży...a czy Twoja doktorka powiedziala jaka to moze być przyczyna.
Kurcze badal mnie doktor na fotelu w piatek i bylo ok. A bole mam od wczoraj. :-(
Wlasniw nic odnosnie przyczyn pytalam ja 3 razy az w klncu wziela na fotel i powiedziala ze nie ma sie czym martwic... a tez bole pojawily mi sie dziwn po tym jak bylam u niej ostatnio.. moze zadzwon do gin jaka sprawa i co ona na to ;)
 
reklama
Wlasniw nic odnosnie przyczyn pytalam ja 3 razy az w klncu wziela na fotel i powiedziala ze nie ma sie czym martwic... a tez bole pojawily mi sie dziwn po tym jak bylam u niej ostatnio.. moze zadzwon do gin jaka sprawa i co ona na to ;)
No właśnie próbowałam sie dodzwonić. Narazie nie odbiera. Pewnie oddzwoni jak bedzie mógł rozmawiać.
 
no wlasnie na mleko z czosnkiem mam odruch. Jutro mam wizyte to moze mi poradzi jakis syrop dla kobiet w ciazy na wszelki wypadek.
 
Dziewczyny co na przeziębienie. ? Zlapalam chyba coś od syna chodze i pociagam nosem.
Ja byłam przeziębiona przez ostatni tydzień. Dużo herbaty z cytryną, syrop z cebuli, ProMama tabletki na gardło, woda morska do nosa na katar, Vicks do smarowania i inhalacje oraz mikstura babci z czosnku, cytryny i miodu. Po tygodniu jak ręką odjął.
 
Dziewczyny z bólami krzyża, jak ginekolog nie znalazł nic niepokojącego to leccie do fizjoterapeuty! Jedna wizyta i będziecie jak nowo narodzone, mi pacjentki potrafią się popłakać już po terapii że tyle czasu się bez sensu męczyły. A na utrzymanie efektu ćwiczenia, jeśli nie macie przeciwwskazań to nie ma co leżeć :)
 
Odebrałam wyniki testu podwójnego. Wiem ze nie powinno się szukac interpretacji w googlach bo dla każdego przypadku jest inna bo jeszcze w to wchodzi usg, ale już poczytałam. I tym bardziej nogami zaczęłam przebierać i czarne myśli.
 
Odebrałam wyniki testu podwójnego. Wiem ze nie powinno się szukac interpretacji w googlach bo dla każdego przypadku jest inna bo jeszcze w to wchodzi usg, ale już poczytałam. I tym bardziej nogami zaczęłam przebierać i czarne myśli.
Niepotrzebnie szukasz interpretacji w internecie. Całe ryzyko jest wyliczane na podstawie wyników z krwi, USG oraz wywiadu przeprowadzonego z tobą. Mi po samym USG i wywiadzie ryzyko wynosiło tam około 1:2500. A po badaniu krwi już 1:10 000 i mniejsze. Także pozostaw interpretację wykwalifikowanemu lekarzowi :) w internecie głupoty piszą
 
U mnie z usg raz mówią, że 21.09, raz że 23.09, a że ciąża z zaskoczenia to nie chcę się sugerować OM, podobno najbardziej miarodajne w takiej sytuacji jest właśnie najbliższe usg.
Ja też chodzę i na nfz i prywatnie. W sumie nigdzie jeszcze karty nie mam. Ale będę chcieć mieć u lekarza z nfz.
Prywatnie nie byłam już miesiąc, bo chcę mieć wyniki z usg które robię u specjalisty.
Ogólnie ostatnio też widziałam jak fajnie się moje Małe ruszało :tak::-) :) ale dosłownie kilka sekund.
Z kręgosłupem mam duże problemy nawet bez ciąży, jestem po operacji. Teraz też boli, najczęściej krzyże. Ogólnie to nie powiem, żebym się dobrze w tej ciąży czuła :no: ale byle do przodu :biggrin2::biggrin2:
Najlepiej żebyś kartę miała od 10tyg(becikowe)
No cudne :):)
Mówili już coś o płci?


c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
Do góry