reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hej ja wizytę 4 dni temu miałam i pierwszy raz widziałam jak mały szaleje. Rękami i nogami machal jakby chciał pokazać że tak tak jestem :-) ogólnie termin miałam mieć na 20.09 A wyszło że chyba 23.09 ale jeszcze zobaczymy :-) w środę kolejna wizyta więc może będzie dokładniej wiadomo :-)
Wszystkie dzieci z tego co czytam na wizytach szaleją...a moje dziecię w piątek na wizycie... spało w najlepsze. Dopiero jak doktor delikatnie nim poruszał to sie obudził i machal rączkami i nóżkami
 
Hej ja wizytę 4 dni temu miałam i pierwszy raz widziałam jak mały szaleje. Rękami i nogami machal jakby chciał pokazać że tak tak jestem :-) ogólnie termin miałam mieć na 20.09 A wyszło że chyba 23.09 ale jeszcze zobaczymy :-) w środę kolejna wizyta więc może będzie dokładniej wiadomo :-)

U mnie z usg raz mówią, że 21.09, raz że 23.09, a że ciąża z zaskoczenia to nie chcę się sugerować OM, podobno najbardziej miarodajne w takiej sytuacji jest właśnie najbliższe usg.
Ja też chodzę i na nfz i prywatnie. W sumie nigdzie jeszcze karty nie mam. Ale będę chcieć mieć u lekarza z nfz.
Prywatnie nie byłam już miesiąc, bo chcę mieć wyniki z usg które robię u specjalisty.
Ogólnie ostatnio też widziałam jak fajnie się moje Małe ruszało :tak::-) :) ale dosłownie kilka sekund.
Z kręgosłupem mam duże problemy nawet bez ciąży, jestem po operacji. Teraz też boli, najczęściej krzyże. Ogólnie to nie powiem, żebym się dobrze w tej ciąży czuła :no: ale byle do przodu :biggrin2::biggrin2:
 
No cudne :):)
Mówili już coś o płci?
Doktor chyba cos widział ale mowi ze poczekamy jeszcze do następnej wizyty. A ponieważ chodzę do tego samego co w 1 ciąży( prywatnie) i to on wlaśnie w pierwszej ciąży powiedział na początku ze córcia jest chłopcem:-p to teraz pewnie nie chce mieszać...
A doktor do ktorego chodzę to wspanialy człowiek, lekarz z powołania, któremu dużo zawdzięczam....a skierowania na badania daje mi na nfz bo przyjmuje tez w poradni gdzie jestem zapisana...natomiast co do wizyt prywatnie to nawet czasem bierze ode mnie grosze.
 
Ja jeszcze w szpitalu, ale na szczęście już nie krwawię i z bobo wszystko Ok. Ładnie urosło ma już 36mm wiec z usg 10+4 i z badania tez lekarz mówił ze ładne 10 tygodni macica miękka i krwawienie musiało być z szyjki. Narazie mam leżeć i odpoczywać, ale póki co się nie martwić bo z ciąża jest Ok. Jutro powinnam wyjść do domu dziękuje za wszystkie Wasze słowa otuchy :)
 
reklama
Do góry