reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Któraś z dziewczyn pisała coś ostatnio o bólu krzyży...tylko nie mogę znaleźć która...
Cierpię i ja z tego powodu i chciałam się popytać o dokladne umiejscowienie tych boli.
 
reklama
Któraś z dziewczyn pisała coś ostatnio o bólu krzyży...tylko nie mogę znaleźć która...
Cierpię i ja z tego powodu i chciałam się popytać o dokladne umiejscowienie tych boli.
Ja... to mnie bolalo przes pstatnie 1.5 tyg wczoraj i dzis spokoj odpukac ;) w dole boli tak bardziek po prawej stronie kolo kosci ogonowej ;)taki tepy bol tylko ma moge promieniuje czasem. Dzis mam wizyte juz sie nie moge doczekac....
A Ty jak tam ? Mja kolezanke podobno niesamowicie na poczatku bolalo jechala na przeciwbolowych caly czas
 
Sa chyba z nami z tego co kojarzę dziewczyny ktore chodza i prywatnie i na nfz na zmiane ? Dziewczyny czy macie dwie karty ciąży? Do roznych gin chodzicie?


Hej ja też.chodze i na NFZ i prywatnie do dwóch różnych lekarzy. Mam.jedna kartę założona na NFZ obaj lekarze się wpisują ale nie na każdej wizycie bo w sumie na razie co tydzień chodzę.
 
Ja... to mnie bolalo przes pstatnie 1.5 tyg wczoraj i dzis spokoj odpukac ;) w dole boli tak bardziek po prawej stronie kolo kosci ogonowej ;)taki tepy bol tylko ma moge promieniuje czasem. Dzis mam wizyte juz sie nie moge doczekac....
O dzięki. Mnie wlaśnie boli tak jakby wyżej kosci ogonowej jak zaczynają sie pośladki po obu stronach. A mnie znowu od 2 dni ostanich znowu zaczelo bolec ale bardziej niz ostatnio i inaczej. Czasem ból promieniuje do pachwin.
A możesz napisać w którym Ty jesteś tygodniu.
Trzymam kciuki za wizytę:wink:
 
Cześć dziewczyny. Pochwalcie się dziś po wizytach wieściami. Ja już tak mocno odliczam do czwartku... W wolnych chwilach myślę tylko o tym. Mam usg genetyczne. Ciekawa też jestem dokładnego terminu porodu, płci jeśli się uda. Właśnie chciałam przejrzeć usg poprzedniej dwójki moich dzieci, ale znalazłam tylko kilka z usg połówkowego drugiego dziecka. Uwielbiam kiedy mój mąż segreguje papiery. Wrrr. Twierdzi że tylko te 5 zdjęć jest. Tylko, że miałam ich na pewno kilkadziesiąt, w tym 3d. Ech... Miłego dnia
 
Cześć dziewczyny. Pochwalcie się dziś po wizytach wieściami. Ja już tak mocno odliczam do czwartku... W wolnych chwilach myślę tylko o tym. Mam usg genetyczne. Ciekawa też jestem dokładnego terminu porodu, płci jeśli się uda. Właśnie chciałam przejrzeć usg poprzedniej dwójki moich dzieci, ale znalazłam tylko kilka z usg połówkowego drugiego dziecka. Uwielbiam kiedy mój mąż segreguje papiery. Wrrr. Twierdzi że tylko te 5 zdjęć jest. Tylko, że miałam ich na pewno kilkadziesiąt, w tym 3d. Ech... Miłego dnia


Hej ja wizytę 4 dni temu miałam i pierwszy raz widziałam jak mały szaleje. Rękami i nogami machal jakby chciał pokazać że tak tak jestem :-) ogólnie termin miałam mieć na 20.09 A wyszło że chyba 23.09 ale jeszcze zobaczymy :-) w środę kolejna wizyta więc może będzie dokładniej wiadomo :-)
 
O dzięki. Mnie wlaśnie boli tak jakby wyżej kosci ogonowej jak zaczynają sie pośladki po obu stronach. A mnie znowu od 2 dni ostanich znowu zaczelo bolec ale bardziej niz ostatnio i inaczej. Czasem ból promieniuje do pachwin.
A możesz napisać w którym Ty jesteś tygodniu.
Trzymam kciuki za wizytę:wink:
11 tydzien dzis ;) mi tez tak w ttm miejscu tylko z jednej strony ale nie non stop;) a Ty ktory tydzien ?
 
11 tydzien dzis ;) mi tez tak w ttm miejscu tylko z jednej strony ale nie non stop;) a Ty ktory tydzien ?

Ja jestem 11 t + 3 dzień z om, a z usg w piatek wyszlo ze dzidziuś o 7 dni starszy.
Po porodzie córki miałam przez chwile problem z kręgosłupem np.podczas jej kąpieli po pochylaniu sięnie moglam sie wyprostować....ale ponieważ w miare szybko przeszło to jakos tak zapomnialam o tym...no i czasem dokuczalo mi po przepracowaniu biodro. Nigdy tego nie leczylam i teraz chyba zacznie mi się problem.
Ten bol jest właśnie taki tępy raz mocnej a raz słabiej. Zapytaj dzisiaj swojego lekarza jak mozesz;) o te bóle bo mnie wtedy na wizycie nie bolało, a że mialam tysiac innych spraw to zapomniałam zapytać.
 
Witam Was [emoji2] Do środy macie czas by wysłać do mnie wiadomość na pirv jeśli chcecie dołączyć do grupy zamkniętej- to ostatnia szansa ,bo potem już nie przyjmujemy nikogo do grupy zamkniętej.
Pozdrawiam [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jestem 11 t + 3 dzień z om, a z usg w piatek wyszlo ze dzidziuś o 7 dni starszy.
Po porodzie córki miałam przez chwile problem z kręgosłupem np.podczas jej kąpieli po pochylaniu sięnie moglam sie wyprostować....ale ponieważ w miare szybko przeszło to jakos tak zapomnialam o tym...no i czasem dokuczalo mi po przepracowaniu biodro. Nigdy tego nie leczylam i teraz chyba zacznie mi się problem.
Ten bol jest właśnie taki tępy raz mocnej a raz słabiej. Zapytaj dzisiaj swojego lekarza jak mozesz;) o te bóle bo mnie wtedy na wizycie nie bolało, a że mialam tysiac innych spraw to zapomniałam zapytać.
Oki zapytam ;) od razu dam znac ;) trzymajcie kciuki zeby bylo wszystko ok z malenstwem ;)
 
Do góry