reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hejo dziewczynki ja od 7 tyg na L3 i dobrze bo tydzień później zaczęły się takie wymioty że trzy tyg przeleżałam

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny [emoji3]
Chętne do grupy zamkniętej pisać na priv do mnie. I czekać cierpliwie na linka do grupy zamkniętej.
Pozdrawiam [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny! Postanowiłam dołączyć, jestem w 9/10 tygodniu, termin mam na 28.09 i...strasznie panikuję! Wyniki są dobre, ale ciągle myślę o tym, czy wszystko ok. Byłam na wizycie w 6tym tygodniu, miałam usg, było widać pulsujące serduszko, potem byłam 14.02-nie miała robionego żadnego badania, tylko omówienie wyników i byłam dzisiaj i strasznie się zestresowałam. Położna nie mogła znaleść tętna dziecka, mi łzy poleciały ale w końcu znalazła-niby, ale mnie to nie przekonało. Natomiast lekarz znów mnie nie badał. Powiedział, ze mam przyjść za 3 tygodnie na usg. Nie wiem co myśleć. Chodzę na nfz, lekarza mi już pare osób poleciło, starszy koleś-może on ma dobre, wyluzowane podejście a ja panikuję jak jakaś wariatka? Zapisałam się na jutro na usg prywatnie, bo muszę wiedzieć, że z fasolką na pewno ok., nie wyobrażam sobie przez 3 tygodnie myśleć co się dzieje...co sądzicie dziewczyny, doradźcie mi. Panikuję za bardzo? Wstrzymać się z dodatkowym usg? Mam 32 lata i jest to wyczekiwane pierwsze bobo...nie dostałam też jeszcze skierowania na toksoplazmozę, pokoć dostanę w 12 tyg. na następnej wizycie, nie za późno trochę?
I mam nadzieję, że nie odgrzewam kotleta, ale nie sposób przeczytać 910 stron:) przeczytałam ostatnie 50. Może jak będę na L4 za miesiąc to nadrobię;)
 
hej @Myszawa, mysle, ze spokoj przyszlej mamy najwazniejszy i ja bym tez poszla prywatnie na usg zeby sie upewnic ze wszystko jest ok. Po co masz sie stresowac przez 3 tygodnie. Ja jestem w 11t4d i juz 3 razy bylam na usg. Trzymam kciuki zeby wszsytko bylo dobrze :)
 
reklama
Ja myślę, że położna nie mogła znaleźć tętna, bo to niska ciąża. Mam co prawda doswiadczenie z domowym detektorem, ale to nie takie proste by dobrze znaleźć tętno. Pewnie te w gabinecie są lepsze, ale mimo wszystko.
I idź idź na usg, będziesz spokojniejsza, a stres jest niewskazany.
 
Do góry