reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dziękuje :) a jak ktoś ciebie pyta w którym tyg jesteś, to mówisz o tyg od OM czy od zapłodnienia?:)


gannyx8do96u2n59.png


01.03- wizyta
19.03- prenatalne
Mówię zawsze z ostatniej miesiączki :) z USG mam różnicę 2 dni. Lekarz mówił, że to mało i narazie nic nie zmieniamy :)

A powiedzcie mi dziewczynki czy robiłyście już wyniki na toksoplazmozę, ile wam wyszło IGg??
Mi 133 i lekarz kazał jeszcze zrobic awidność bo ma wątpliwości a wszędzie na internecie gdzie czytam to 133 wynik jest dobry:unsure:
Ja miałam poniżej 3IU/ml - niereaktywny. Zawsze przy jakiejkoliwek wątpliwości warto zrobić awidność, żeby później się nie denerwować. Każde laboratorium ma troszkę inne normy, ale przy swoim wyniku powinnaś mieć zakres referencyjny.
 
Chcę kupić spodnie h&m mama. Polecacie jakiś krój, wiecie coś o rozmiarówce? W poprzednich ciążach ich nie nosiłam, więc nie wiem, a chcę zamówić on line.
Klara w końcu kupiłam te spodnie dzisiaj z H&M. Nie wiem, czy kiedyś kupowałaś tam jakieś spodnie.. ja zawsze brałam tam obcisłe z wysokim stanem rozmiar 40. I takie też po przymiarce wzięłam ciążowe. Rozmiar 40, krój super skinny. Są ciut luźniejsze niż zwykła 40, ale guma dobrze trzyma. Jeśli masz pytania to pisz na priw :)
 
Klara w końcu kupiłam te spodnie dzisiaj z H&M. Nie wiem, czy kiedyś kupowałaś tam jakieś spodnie.. ja zawsze brałam tam obcisłe z wysokim stanem rozmiar 40. I takie też po przymiarce wzięłam ciążowe. Rozmiar 40, krój super skinny. Są ciut luźniejsze niż zwykła 40, ale guma dobrze trzyma. Jeśli masz pytania to pisz na priw :)
To piszecie że już czas na ciążowe spodnie ? ;) mi w przeciągu ostatniego tygodnia też brzuszek podskoczyl trochę;)
 
To piszecie że już czas na ciążowe spodnie ? ;) mi w przeciągu ostatniego tygodnia też brzuszek podskoczyl trochę;)
Ja akurat uwielbiam bardzo obcisle spodnie z podwyższonym stanem i zaczęły mnie uciskać w pasie. Doszło do tego, że mogę nosić tylko jedne spodnie z całej szafy, takie ze stretchem. A te ciążowe ani nie cisną, ani nie piją nigdzie :) pełny komfort
 
Ja akurat uwielbiam bardzo obcisle spodnie z podwyższonym stanem i zaczęły mnie uciskać w pasie. Doszło do tego, że mogę nosić tylko jedne spodnie z całej szafy, takie ze stretchem. A te ciążowe ani nie cisną, ani nie piją nigdzie :) pełny komfort
Ekstra dobrze wiedzieć;) ja też już mam problem z zapięciem spodni a te z wysokim stanem są najlepsze ;) czyli z hm całkiem dobre ?
 
Mnie tez już moje wszystkie jeansy cisną, bo tez wysoki stan przeważnie. Narazie kupiłam w lidlu te jeginsy, ale mam od 01.03 rabat co C&A, a tam też widziałam jakieś spodenki ciążowe :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie tez już moje wszystkie jeansy cisną, bo tez wysoki stan przeważnie. Narazie kupiłam w lidlu te jeginsy, ale mam od 01.03 rabat co C&A, a tam też widziałam jakieś spodenki ciążowe :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Skąd rabat do c&A?:) jeśli można wiedzieć gdzieś można znaleźć?;)
 
Do góry