reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny czy wy też wymiotujecie? Ja od tygodnia codziennie po parę razy. Dziś to już masakra... co zjem to zwrócę. Martwię się czy to takie normalne ???
Cały czas mi niedobrze..
Co robić??
Mialam tak przez jakiś okres. Wymiotowalam po kazdym śniadaniu i obiedzie. Na szczescie juz mi przeszło;)
 
Dziewczyny czy wy też wymiotujecie? Ja od tygodnia codziennie po parę razy. Dziś to już masakra... co zjem to zwrócę. Martwię się czy to takie normalne ???
Cały czas mi niedobrze..
Co robić??

Ja wymiotowalam kilka razy dziennie, przeszlo wlasnie w 9-10 tyg. Dzis 10+5 Ja wzielam wolne z pracy i duzo lezalam.. na koniec sie zorientowalam ze jest mi niedobrze od picia, wiec malo pilam
 
Witam Was [emoji2]
Chętne do grupy zamkniętej pisać piriv do mnie i czekać cierpliwie na linka.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczny
Duże piszecie o uciążliwych dolegliwościach w ciąży a ja natomiast oprócz piersi jak balony i czasami ciągnięcia w podbrzuszu nie mam żadnych objawów. Zastanawiam się czy to jest normalne żeby tak dobrze przechodzić ciążę... :confused:
 
Dziewczny
Duże piszecie o uciążliwych dolegliwościach w ciąży a ja natomiast oprócz piersi jak balony i czasami ciągnięcia w podbrzuszu nie mam żadnych objawów. Zastanawiam się czy to jest normalne żeby tak dobrze przechodzić ciążę... :confused:
Niektóre dziewczyny tak przechodzą nic tylko się cieszyć, ja strasznie wymiotowałam i powiem że jest to okropnie męczące trzy tygodnie prawie przeleżałam

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczny
Duże piszecie o uciążliwych dolegliwościach w ciąży a ja natomiast oprócz piersi jak balony i czasami ciągnięcia w podbrzuszu nie mam żadnych objawów. Zastanawiam się czy to jest normalne żeby tak dobrze przechodzić ciążę... :confused:
Ja mam tak samo jak ty :) piersi na początku mi mocno dokuczały, teraz trochę mniej. Bardziej teraz dokucza ciągnięcie podbrzusza. Mdłości tylko czasem na głoda, ale lekkie.
 
Dziewczny
Duże piszecie o uciążliwych dolegliwościach w ciąży a ja natomiast oprócz piersi jak balony i czasami ciągnięcia w podbrzuszu nie mam żadnych objawów. Zastanawiam się czy to jest normalne żeby tak dobrze przechodzić ciążę... :confused:
Ja też nie mam szczegiknych objawow, tylko piersi, ciągnięcie w podbrzuszu (10 tydzien). Ciesz sie, że nic Ci nie dolega, nie boli :)
 
Ja gdzieś znalazłam badania że dzieci z ciąż obfitujących w mdłości i wymioty są statystycznie inteligentniejsze i zdrowsze. Może i ściema, ale miło było sobie o tym myśleć wisząc nad toaletą ;>
 
reklama
Hehe ja sobie pomyślałam oj pewnie będzie niejadek nic mu nie pasuje, wszystko śmierdzi nic nie zjem [emoji23][emoji16][emoji16]

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry