reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja mam nadzieję że też mi przejdzie szybko [emoji58]
To zależy. Jak mi się zaczęły to myślałam że jak tak ma h6c z miesiąc to się do łazienki przeprowadzkę. I nagle po tygodniu przeszły mi zupełnie. Tylko na sama mysl o niektórym jedzeniu aż mi się słabo robi. Więc głowa do góry bo może jutro znikną [emoji6]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To widzę chodzisz tak jak ja :-) co 2 tygodnie w NFZ i co dwa tygodnie prywatnie. Czyli wychodzi co tydzień.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Dopiero jutro idę pierwszy raz na NFZ, bo chcę dostać skierowanie na badania, żeby aż tyle nie płacić, bo trochę tego jest. Ale nie wiem czy będę chodziła tak równocześnie. Jak to wygląda? Masz dwie karty ciąży?


gannyx8do96u2n59.png


01.03- wizyta
19.03- prenatalne
 
reklama
Do góry