reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
12 tydzień, mam termin na 1 września. W drugiej ciazy szybciej brzuszek widać :)
Ja też jestem zdania, żeby mówić kiedy ma się ochotę i tyle. Mimo, że jestem po poronieniu, a może właśnie dlatego. Nikt nic nie wiedział poprzednio, nie miał mnie kto wesprzeć, nie miałam się komu wypłakać. Już więcej tak nie chcę.
Tutaj też Wam przypomnę o adapterach pasów samochodowych dla ciężarówek. Bardzo ważna sprawa, także warto :)

Co to takiego ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój mąż ogłosił wszystkim w dzień w którym gin potwierdził ciążę. Stwierdził że nie ma zamiaru niczego ukrywać i musi się wszystkim pochwalić. Więc u mnie wiedzą wszyscy z którymi miał kontakt ;)
 
Mój mąż ogłosił wszystkim w dzień w którym gin potwierdził ciążę. Stwierdził że nie ma zamiaru niczego ukrywać i musi się wszystkim pochwalić. Więc u mnie wiedzą wszyscy z którymi miał kontakt ;)
U nas tak było w pierwszej ciąży [emoji16] Mąż dookoła rozpowiadał jak tylko ciąża została potwierdzona.
Tym razem przeżywamy to całkiem inaczej... Bardziej sami dla siebie niż dla otoczenia [emoji6] ale cieszymy się chyba jeszcze bardziej niż przy pierwszej bo to taka wyczekana ciąża [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O widzisz. To mamy ten sam dzień porodu
emoji4.png


Dla mnie to druga ciąża...
Ale w tej pomimo 12tc kompletnie nic nie widać, no oprócz cyckow z B do C. Tylko ostatni raz w ciąży byłam 7 lat temu to może wszystko wróciło do normy jak gdyby nigdy nic.
W szczególności ze 3 lata regularnie chodzilam na siłownię i mięśnie się zregenerowały...

Najważniejsze w moim życiu osoby wiedzą wiec to dla mnie priorytet i czuje ze mam oparcie w każdej sytuacji... Reszta ma czas
emoji4.png


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę u mnie, niestety rozstęp na 8 cm, także operacyjny już wcześniej, tylko czekałam na drugie bobo. Pewnie kwestia tego, że miałam baaaaardzo duży brzuch w pierwszej ciąży :)
 
Ja mam niestety rozejście mięśni brzucha po poprzednim porodzie, a obecna ciąża zafundowała mi jeszcze przepuklinę, więc wiąże to z tym. Rok rehabilitacji w D...
Aaaa, ok. To przerąbane, współczuję. Patent z kaszlem i tak warto wypróbować, widziałam jak pomaga nawet przypadkom beznadziejnym, chyba że już znasz i nic nie daje -.-
Tak w innym temacie to mamy taką samą datę porodu, 1 września będzie się działo ;)
 
reklama
Do góry