reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Widzę że nie tylko ja choruję na niedoczynność tarczycy z Haschimoto w tle, to dobrze bo powiem szczerze że troszkę jestem przerażona tym faktem bo sporo naczytałam się mało optymistycznych informacji na ten temat :(
 
Widzę że nie tylko ja choruję na niedoczynność tarczycy z Haschimoto w tle, to dobrze bo powiem szczerze że troszkę jestem przerażona tym faktem bo sporo naczytałam się mało optymistycznych informacji na ten temat :(
Nie ma co panikować :) jak pod kontrolą specjalisty, to wszystko będzie dobrze ;)
Ja po lekarzu - mam antybiotyk. No i byłam na badaniach krwi, właśnie na tarczycę, bo dzisiaj endo. Cos czuje, że dawka pójdzie w górę.
 
Cześć dziewczyny i witam wszystkie nowe mamusie. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty. Ja byłam w piątek u lekarza i mówiłam o bólu brzucha. Powiedział że to normalne i nie ma się czym martwić. Kazał mi się tylko nie przemęczać co wcale nie jest proste przy prawie 3 letnim dziecku. Mąż na wyjazdach a ktoś musi sprzątać i robić zakupy. A mała też na pupie długo nie usiedzi.
Gorsze jest to, że od kilku dni mam napady rwy kulszowej...:( katastrofa jakaś no i mdłości się nasiliły.
O mojej ciąży też jeszcze wszyscy nie wiedzą ale jakoś nie spieszno mi mówić. Mój mąż się chwali przy jakiejkolwiek okazji.
 
U mnie wiedzą rodzice, tesciowie, dzieci i rodzeństwo moje i męża. No i w pracy, a tam to podejrzewam rozejdzie sie niczym fala tsunami. Wrócę w czwartek po 2,5 tygodniowej nieobecności to się dowiem.
Witam nowe mamusie i trzymam kciuki za wszystkie które mają jakieś wizyty
 
u mnie nie wie nikt...no oprocz meza ;-) i kolezanki :-) dzieciom powiedzialam ale nie wiem na ile to do nich dotarlo maja 2,5 i 1,3 roku. jestem w 10 tc. Poki nie bede po pierwszej wizycie, czyli za tydzien...nie mam zamiaru nikomu nic mowic :-) zreszta raczej nie licze na entuzjazm otoczenia8-)
 
Hej, chetnie sie do was dolacze.. tez mam termin na wrzesien i coreczke juz 6 letnia.. troche duza roznica wieku ale tak wyszlo.. zastanawiam sie kiedy ja zabrac ze soba na usg? Tak sie cieszy, codziennie caluje brzuszek.. jestem w 10 tyg
 

Załączniki

  • 42420D1B-9660-48B5-8908-769B89390E1A.jpeg
    42420D1B-9660-48B5-8908-769B89390E1A.jpeg
    87,2 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Do góry