reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Wg om7t6d wg usg ze szpitala 6t2d.raczej nie widzę szans...przy pierwszej stracie obraz z usg wyglądał tak samo jak teraz...

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Możliwe że źle zmierzył nie poddawaj się i idź do innego skonsultować

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja biorę duphaston 3x1 i luteinę 2x1 dopochwowo + acard ale plamienia znow wrocily [emoji25]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jedz na IP jak Cię martwi zrób USG ja biorę 3x2 duphaston 1x1 acard magnez 3x1.Tez od czasu do czasu mam nie duże plamienia u mnie odkleja się trofoblast i muszę leżeć tylko do łazienki

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy nowe wrześniowe Mamusie [emoji7].

Kobietki a teraz coś z serii przyjemnych tematów. Macie już jakieś przeczucia odnośnie płci. Jestem w pierwszej ciąży i nie wiem na ile takie przeczucia się sprawdzają dlatego zastanawiam się nad Waszą opinią. Mi wszyscy mówią że będzie chłop a mi nawet w nocy się śni babeczka

Mój M. mówi, że czuje chłopaka, a rodzice przeczuwają córeczkę. Mi się zmienia, ale bardziej skłaniam się ku synkowi. Przynajmniej dzisiaj [emoji6].

Współczuję... u mnie na odwrót prabababcia tak bardzo chciała doczekać praprawnuka że umarła gdy moje dziecko miało 3 miesiące. Miała wtedy 98 lat.

Piękny wiek prababci [emoji7].

A jeszcze wracając to imion często słyszę że dziecko dostaje pierwsze lub drugie imię po dziadkach.

Moja mama i teściowa obie Krystyny, więc córa na pewno będzie miała tak na imię. Najpewniej na drugie, ale może i na pierwsze. Kto wie... Nie mamy jeszcze imienia dla dziewczynki i żadne jeszcze w 100% do mnie nie przemówiło.

Ja chciałam się już z wami pożegnać na dobre...

Kruszynka, bardzo mi przykro. Serce pęka, że znowu musisz przez to przechodzić[emoji17]. Może jest jeszcze odrobina nadziei?



f2w3rjjgrz97x0lc.png
 
a ja caly czas przewiduje ze bede miala czterech synow...moj maz tez tak mowi...
mam juz synkow Witka 2, 5 roku i Stasia 15 m-cy, a teraz maja byc blizniaki...
jeszcze nie wiem jak ja to ogarne...
marzy mi sie zeby teraz byla parka i choc jedna coreczka ;-)
O matko, ale cudnie :yes: i jeszcze taka mała różnica między wszystkimi dzieciaczkami, zazdroszczę :-p
 
Co do lupiezu to nie mam pojecia czy mozna przeciwlupiezowy. Ja poprostu zmienilam na inna firme i zobaczymy co bedzie. W ogole mam strasznie sucha skure od momentu jak dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. Tesciowa mowi ze moze przez hormony.
 
reklama
Do góry