reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U mojej przyjaciółki na usg lekarz stwierdził chłopca, przed kolejnym jej usg ja miałam sen że jestem z nią na porodówce i ona po porodzie pyta o dziecko a ja mówię do niej że ma piękna córeczkę. I rzeczywiście jest córeczka :) Teraz i ja i mąż byśmy chcieli żeby u nas była córeczka, ale mam przeczucie że będzie chłopak jednak. Dobrze że imiona już wybrane [emoji23]

f2w3xzkr9phejtsp.png
 
reklama
Witajcie ☺ ja mam termin na 7 września. Synka mam z pazdziernika 2016 - też miałam sny ze bedzie chlopiec i sie sprawdzilo, teraz mam przeczucie ze dziewczynka czy może któraś z Was brała/bierze luteine dopochwowo i doustnie? Zastanawia mnie jak ja znosicie bo mi ewidentnie "nie leży"...
 
Witajcie [emoji5] ja mam termin na 7 września. Synka mam z pazdziernika 2016 - też miałam sny ze bedzie chlopiec i sie sprawdzilo, teraz mam przeczucie ze dziewczynka czy może któraś z Was brała/bierze luteine dopochwowo i doustnie? Zastanawia mnie jak ja znosicie bo mi ewidentnie "nie leży"...
Witaj spokojnej ciąży [emoji2]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi się wydaje że będzie dziewczynka ,ale śni mi się chłopiec ...... najważniejsze żeby było zdrowe
 
Witajcie ☺ ja mam termin na 7 września. Synka mam z pazdziernika 2016 - też miałam sny ze bedzie chlopiec i sie sprawdzilo, teraz mam przeczucie ze dziewczynka czy może któraś z Was brała/bierze luteine dopochwowo i doustnie? Zastanawia mnie jak ja znosicie bo mi ewidentnie "nie leży"...
Witaj wsrod nas:)
 
Witajcie ☺ ja mam termin na 7 września. Synka mam z pazdziernika 2016 - też miałam sny ze bedzie chlopiec i sie sprawdzilo, teraz mam przeczucie ze dziewczynka czy może któraś z Was brała/bierze luteine dopochwowo i doustnie? Zastanawia mnie jak ja znosicie bo mi ewidentnie "nie leży"...

Ja biorę tylko dopochwowo. Doustnie za to duphaston, ale nie zauważyłam jakichś większych zmian czy nasilenia mdłości, chociaż tego pewna nie jestem bo u mnie luteina już od 5 tc, a mdłości przyszły w okolicach 6.
 
a ja caly czas przewiduje ze bede miala czterech synow...moj maz tez tak mowi...
mam juz synkow Witka 2, 5 roku i Stasia 15 m-cy, a teraz maja byc blizniaki...
jeszcze nie wiem jak ja to ogarne...
marzy mi sie zeby teraz byla parka i choc jedna coreczka ;-)
 
Witajcie ☺ ja mam termin na 7 września. Synka mam z pazdziernika 2016 - też miałam sny ze bedzie chlopiec i sie sprawdzilo, teraz mam przeczucie ze dziewczynka czy może któraś z Was brała/bierze luteine dopochwowo i doustnie? Zastanawia mnie jak ja znosicie bo mi ewidentnie "nie leży"...

Ja brałam dopochwowo a teraz doustnie duphaston a co Ci nie leży??? Ja wolę doustnie
 
reklama
Przy moich dotychczasowych ciążach prawidłowo obstawiałam płeć, ale teraz nie mam żadnych pomysłów. Obojętne mi też czy będzie on czy ona.
 
Do góry